Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy játék merítheti le állandó...

Egy játék merítheti le állandóan a telefonomat?

Figyelt kérdés

Ki van kapcsolva a Bluetooth, a wifi (és amúgy az adatforgalom is) és ennek ellenére nem tudom hogy mi merítheti le a telefonomat. Van hogy este feltöltöm és reggelre lemerül. Van egy Pou nevű játék rátöltve, a notification be van rajta kapcsolva, lehet hogy az merítheti le (értesít ha állapotváltozás történik a játékban)

Az AVG-t leszedtem róla, mert azt hittem hogy az meríti, de most is lemerült még az iskolában. Egy éves az akksi amúgy.



2012. nov. 7. 12:44
 1/3 anonim válasza:
a notificationak akkor van szerep ha lógsz a neten amúgy nem keres nem használ semmit,az AVG rakd vissza..milyen tip a készüléked?
2012. nov. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

SE X10 mini pro

A notification azt szokta jelezni hogy mikor éhes stb. net független.

AVG helyett Antivirus Free-t raktam rá, de ha ez nem jó, akkor visszarakom.

Nem tudom mire gondoljak. Mert más végül is nem fogyaszt ugye? Ha hallgatnék zenét, vagy egyfolytában kameráznék vele akkor megérteném.

2012. nov. 7. 12:55
 3/3 anonim válasza:
aza kis etethetö vacak?a pou ugye?én avast használok google playröl annyit próbálj meg nem tudom van e repülö üzemmód a telodon?ami minden kommunikációs szolgáltatást blokkol bluetooth 2g 3g a wifi kivételével mindent.ha van akkor kapcsold be és nézd meg hogy teljes feltöltés után mennyit bir,eleve hosszabbnak kell lennie mivel az átjászótornyokkal nem kommunikál de ha radikálissan hosszabb mit tudom én napokkal akkor valószinü hogy valamelyik alkalmazásod,ha igy is leszivja magát akkor aksicsere
2012. nov. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!