Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 1 éves Német juhászkutyám...

1 éves Német juhászkutyám nagyon húz séta közben, mit csináljak vele? Játék közben pedig állandóan harapdál, és néha azért már fáj, ezzel mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már szinte mindent próbáltam.Van egysoros fojtónyakörve,sima bőr is,de akármit csinálok állandóan húz.
2012. jún. 30. 09:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is egy ilyen kérdést tettem fel.

Ezt a videót linkelték nekem:

[link]

Igaz a kutya nem német juhász de ezzel a módszerrel bár milyen fajtát meg lehet tanítani szépen sétálni.

Vagy még nekem a haltit ajánlották, nekünk van és tényleg használ:

[link]

2012. jún. 30. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
61%

Nem próbáltál meg mindent, mert az 1 éves kutyád még mindig a kölyök szintjén viselkedik.

A próbálkozásaid vagy rossz technikának bizonyultak, vagy Te magad nem csináltad következetesen végig, amit elkezdtél.

Annyi kérdés, válasz van ezen az oldalon erről.

2012. jún. 30. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

kölyök kutya ami, nem kap semmilyen szintű nevelést!

később sokkal rosszabb lesz!

kutyasuliban segítenek neked,és te pedig segítesz a kutyádon!

vagy már most borítékolom,a menhelyet,vagy a kertben láncon tartást,mert csak nagyobb erősebb ,és neveletlenebb lesz!

te ,komám semmit nem próbáltál még, hiszen a legelső dolgod, az lett volna,hogy felelős döntést hozz:)

egy kutya gazdájának az a dolga,hogy felelősséggel nevelje, tartsa,és gondoskodjon róla.

ne siránkozz,hanem tanulj a kutyák viselkedéséről,,olvass, menj kutyások közé, beszélgess velük,stb.

ez a siránkozás,hogy :: ,húz-neveletlen-harapdál,stb.

miért,mit vártál,??? kutya!!!

tarts macskát azzal nem kell annyit foglalkozni!!

2012. jún. 30. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nincs jogod leszidni. Írta, "már szinte mindent próbált". Tehát a maga tudása szerint megpróbálta a kutyát nevelni. Az egy dolog, hogy nem működött.
2012. jún. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan 16kg-os kutyám van, de pont hasonlóan szokott "visszaélni a helyzettel" a húzást mára nagyon szigorúan veszem csak akkor húz most már ha hagyom neki.Szerintem magasabb hangszinten szólva, néha rárántva, megállva megtanulja hamar.a harapást pedig szintén csak ha hagyom
2012. júl. 1. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!