Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Már nem gyártanak ipod touch...

Már nem gyártanak ipod touch 4-et nem gyártanak?

Figyelt kérdés

Ma nézegettem ipod touch 4g-t, és már csak alig pár boltban lehetett kapni. 32GB-osat ilyen 74-ért néztem, ez megéri? Mert használtan ilyen 40 körül van már, de azért mégis csak jó az az Aplle egy év gari. Csak aza baj hogy fehérben nem találtam. Attól félek hogy nemsokára megszűntetik rá a szoftverfrissítést...

Köszi a véleményeket!:)



2012. nov. 7. 19:23
 1/8 bp1985 ***** válasza:
0%
Nem éri meg, se az ipad, se az iphone, se az imac, se semmi, ami Apple termék.
2012. nov. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az előző válaszolónak még nem volt Apple terméke.
2012. nov. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 bp1985 ***** válasza:
Ezt elbuktad, sajnos volt. De vettem helyette egy telefont.
2012. nov. 30. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 bp1985 ***** válasza:

de azért mégis csak jó az az Aplle egy év gari.


Egy magára adó gyártó nem 1 évet vállal, hanem min 2-őt...

2012. nov. 30. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
79%

Csak azt ne mondd hogy Samsungot vettél :D

Legalább Windows Phone-os legyen, könyörgöm! Csak ne Android! Sajnos minden nap van alkalmam használni azt a szerencsétlen szart, de hál' istennek iOS-t is.

2012. nov. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 bp1985 ***** válasza:
Ha régebben itt vagy az oldalon, láthatod, hogy nem samum, hanem htc-im vannak. Egyébként meg a samuval sincs baj, csak divat itt fikázni. Főleg az ájmatyik körébe...
2012. nov. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 bp1985 ***** válasza:
Ja, és androidot használok, mivel azzal tudom csinálni a munkámat az ios-el ellentétben, igaz nekem nincsen teleszemetelve mindenféle appal.
2012. nov. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én sem vagyok imatyi... Korábban volt iOS-es eszközöm, ami nagyon tetszik, de mivel amúgy hobbi alkalmi munka szinten Linuxra fejlesztek alkalmazásokat(főállásban még tanulok ;) ), vettem Androidos telefont, viszont egyrészt az API-t, másrészt magát az Androidot látva igen elszörnyülködtem... Tulajdonképpen ugyanaz fogadott, mint az átlag PC-n a shareware aranykorszakában. A Gmail és a Naptár szinkronizáció az, ami nagyon megfogott az Androidban, ellenben a többi alkalmazás még a Google háza tájáról is katasztrofális. Ezeken kívül gyakorlatilag semmilyen más alkalmazás nincs feltelepítve, viszont még így is használhatatlanul lassú, annak ellenére, hogy ez az eddigi legdrágább telefonom. És eddig mindegyik jobban teljesített. Szóval az Androidot én Linux felhasználóként sem sorolnám a használható minőségű szoftverek közé. Azt pedig még meg sem említettem, hogy az Android nem legális. Na mindegy. Mobil eszközben eddig nem láttam jobbat az iOS-nél.
2012. dec. 1. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!