Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samung galaxy s3, sony xperia...

Samung galaxy s3, sony xperia s, sony xperia t, vagy htc one x?

Figyelt kérdés

melyik a legjobb, legszebb, é melyik éri meg jobban?

köszönöm:)



2012. nov. 7. 19:42
 1/10 anonim ***** válasza:
Ezk közül én az Sony xperia S-t ajánlom de a te döntésed hogy mit választasz :)Abban jó a sony S hogy Bika egy telefon és mégis megéri az árát :)
2012. nov. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Az s3 a legerősebb, de a one x jobban megéri.
2012. nov. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
én az xperia t-t venném
2012. nov. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Fúú látom nagyon megoszlanak a vélemények. :D

én se tudok dönteni... :/

2012. nov. 7. 21:35
 5/10 anonim ***** válasza:
41%
Az s3 divatmajmoknak és samsung fanoknak való, mert semmivel nem tud többet, mint a többi telefon, mégis az a legdrágább, az xperia s egy eggyel lellyebbi kategóriát képez, a one x-nél meg jobb az xperia t, mert hardverben kb egyforma erősek, de minden másban jobb a t, ugyan ez van az s3-mal, csak ott annyi különbséggel, hogy a t hardverben egy nagyon kicsit gyengébb, de minden másban jobb, főleg anyaghasználatban. ( egyébként meg az s3-ban úgy is fölösleges a 3)4 mag, mert nem használja ki semmi)
2012. nov. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
akkor xperia t?
2012. nov. 8. 22:34
 7/10 anonim ***** válasza:

Egyetértek abban hogy az S3 a divatmajmok telefonja. Nem kell a magokat számolgatni egész nap.


Ha telik rá, Xperia t, esetleg ION

2012. nov. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 kisvuk29 ***** válasza:
Xperia T,S,ION,Acro S ezek a legjobbak.De ha telik rá 130-ad akkor a T.
2012. nov. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem vagyok divatmajom és S3 van. Csak olyan telefont szerettem volna mi nekem megfelel külsőre és belsőre is. Én a sonyt azonnal elvetettem nálam a htc one x, nokia 900 és a samsung galaxy s3 volt a nyerő. S3 lett végül amit abszolút de nem bámtam meg, csúcs egy telefon olcsóbban kellene árulniuk és akkor többen vennék és mindenki rájönne milyen egy agy teló :D Dehát akkor hol a profit? :) Szal, olyanok válaszára adj akik rendelkeznek a felsorolt telefonok valamellyikével, én az s3 tudom ajánlani saját tapasztalatból, az előttem lévőeknek nem tudom milyen van kérdezz rá vagy tegyél fel új kérdést (de írd hozzá hogy saját tapasztalat) :D
2012. nov. 11. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
A xperia nem valami...
2012. nov. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!