Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek a Sony...

Mi a véleményetek a Sony Xperia P-ről?

Figyelt kérdés
Ilyen telefont szeretnék venni..megér 70.000 Ft-ot?:))
2012. nov. 7. 22:37
 1/7 anonim ***** válasza:
66%
Megéri. Az egyik legjobban sikerült Sony mostanában.
2012. nov. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
39%

Szia!

Nekem Sony Xperia P-m van, nyugodtan kérdezz, ha szeretnél valami konkrétabbat is megtudni róla. :)

Egyébként igen, határozottan megéri az árát. Nagyon sok mindent tud, és szerintem nagyon magas szinten is. Én rajta olvasok, játszok, netezek és zenét hallgatok és lazán kibírja a napi jó pár óra strapa mellett is. Egyébként a hangtechnikája kivételesen jó, a megjelenítéséről is biztos olvastál már.


Én csak ajánlani tudom. Ez életem eddigi legjobb telefonja.

2012. nov. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
10%
a sony csak rossz telefonokat gyárt, ennyi pénzből inkább vegyél samsungot. mert a SAMSUNG a király!
2012. nov. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
69%

Az előző egy barom!

A sony sokkal jobb telefonokat gyárt minden karegóriában, mint a samsung, és miért is király a samsung? Mert volt egy xperia x8-ad és vettél helyette egy galaxy s3-at és, hogy az s3 mennyivel jobb?


A kérdezőnek: ne hallgass az előző baromra, csak nyalja a samsung se*gét, nyugodtan vedd meg, mert nagyon jó telefon, a samsungot meg szerintem egy 5 évig felejtsd el, mert amíg ilyen emberek vannak, mint az előző, addig nem fognak normális telefonokat gyártani, majd csak akkor, ha mindenki kiábrándult a sok samsung vacakból, ami sajnos lassan megy, de legalább sokan kiábrándulnak.

2012. nov. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Megéri. Szerintem várj egy kis időt, míg a T V J -miatt lejjebb megy az ára. (Egyébként előzőnek igaza van addig ne vegyél samsungot míg vannak olyan b*rmok kik a szart veszik a samsungnál.)
2012. nov. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jó telefon, nyugodtan vedd meg, és én is eggyet értek az előzővel, hogy addig samsungit ne vegyél, amíg ilyen idióta barmok vannak, mint pl az aki ideböfögt, hogy a samsung a király.
2012. nov. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A harmadik válaszolónak üzenném hogy ő egy tényleg nagy barom!

az egy troll minden topicba eljátsza ezt az a nyo mo rék,és igen sok nyo moré knak volt egy Sony-ja valami régebb fajta mondjuk 3-4 éves és most átvált samsungra akkor azt mondja hogy a samsung a király,közbe a Sony a legjobb és érdekes a sony xpeira T (az a legjobb telefonja most) de az simán lepipálta azt a sz ar samsung galaxy s3-at amibe 4 mag vagy mennyi van

Jah meg azt nem értem a harmadik hozzászólónak hogy hogy tud valaki 15% hasznos választ adni? úr isten

2012. nov. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!