Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » ZTE Grand X In - véleményt...

ZTE Grand X In - véleményt szeretnék! Érdemes-e meg venni?

Figyelt kérdés
ZTE Grand X In telefont néztem ki, szeretném tudni, érdemes-e a készülékre költeni avagy sem? Tapasztalatokat is szívesen elolvasok!

2012. nov. 8. 03:22
 1/5 télapó válasza:
4.0 android és ha minden igaz ak 2 magos plusz 1mhz ami elég jó sztem érdemes meg venni de neked kell dönteni :D
2012. nov. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 peti831214 ***** válasza:
Érdemes hát! T wbshopban 58 ezerért hozzá lehet jutni! Ennyi pénzért hol kapsz 2 magos 1600-as procival szerelt 1 GB Ram-os, 4,3 coll-os 960*540-es kijelzővel szerelt, 8 mpix kamerával és 1080 p-s videóval megáldott telefont? Jah és gyári 4.0.4-van rajta, amire jön a 4.1-es Jelly Bean is! Szal vedd meg nyugodtan, én lassan két hete ilyen telefont használok, és nekem elhiheted,h nagyon jó telefon ez! És ne tévesszen meg az ára! Azért mert olcsó még nem gagyi! Nagyon jó anyaghasználat és összeszerelés jellemzi a telefont! És brutális gyors a hardver!
2012. nov. 9. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

2. vaszolónak üzenem hogy nagyon nem kèt magos te szerencsètlen. Nagyon el vagy informálva. Ha lenne ilyen telefonod (mert azt irtad hogy van) akkor tudnád hogy nem kèt magos. Zte Grand X amirôl te beszèlsz, ès annak csak 5 megapixeles a kamerája ès az kèt magos. Az nem ugyan az amit a kèrdezô kèrdezett.

De amúgy a kèrdèsre válaszolva: igen tetszetôs telefon. Megèri az árát. Gyors, 8megapixeles kamera, egymagos de 1,6Ghz-en ketyeg. 4,3inches kijelzôvel 540x960 felbontással elèg szèp kèpet ad. Minden esetre megèri az árát de èn várok mìg olcsóbb lesz.

2012. nov. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 peti831214 ***** válasza:

Te szerencsecsomag ajánlom figyelmedbe ezt a párbeszédet: http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilte..


A stílusból meg csippentsél csak le, mert nem a haveroddal beszélsz!

2012. nov. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

A Grand X-ből van többféle, jelenleg Magyarországon csak a Grand X In változatot forgalmazza a T-Mobile. Ez abban különbözik leginkább, hogy nem Tegra2-es ARM processzorral szerelték, hanem Intel Medfield alapúval. Ez 1 magos, viszont 1.6 GHz-en fut. A memória 1 giga, a fényképezőgép 8 megapixel. A Tegrásban két magos, magonként egy GHz proci van (nem adódik össze, a több szálas feladatoknál jön elő), a fényképezőgép 5 megapixel és a memória is kevesebb.

Ide nézz be, itt beszélnek róla:

[link]

Nekem ez van, én nagyon szeretem, szerintem megéri az árát.

2012. nov. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!