Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont ajánlanátok?

Milyen telefont ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Szülinapomra telefont kérek,mert ez ami most van már 3 éve megvan,de sajnos tönkrement,sokszor nem jelzi a hívásokat,magától kikapcsol,stb.Szeretnék kérni egy telefont,édesapám azt mondta,hogy válasszak egy telefont és megbeszéljük.Fogalmam sincs milyen telefont kérhetnék,nem tudom mi a jó,nem vagyok annyira tisztában vele..nem szeretnék iphonet kérni,szerintem nincs rá szükségem,nem szeretném,hogy engem is egy kis elkényeztetett fruskának nézzenek,nem vagyok az.Tudnátok ajánlani valami tényleg nagyon jó "lányos" telefont?(konkrétan nem hello kittysre gondolok,nem kell rózsaszín legyen,csak valami kis szolid és jó).Csak ne legyen sony ericsson,lg és a kamerája körülbelül 5 megapixeles legyen.Remélem nem kérek lehetetlent:).
2012. nov. 8. 16:48
 1/1 anonim ***** válasza:
nem tudom sokan miért nem szeretik a Sonyt-t..pedig nagyon sok jó telefon van mióta kivásárolta a Sony az Ericsson..Én az Sony Xperia U-t mondom neked. de ha nem kell sony majd mondok mást.
2012. nov. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!