Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia x8 töltővel hiba?

Xperia x8 töltővel hiba?

Figyelt kérdés
Februárban vettem egy vadonatúj Xperia x8at, kiválóan műkődött, mígnem pár hónapra rá a töltésnèl hiba lépett fel. Úgy értem, volt mikor èrzékelte a töltőt rendesen, mikor azonban kissé mozdítottam a telefonon, abbahagyta, ha visszahelyeztem ugyanarra a helyre, újra töltött, viszont volt, hogy ha már harmadszor megcsináltam ezt, végleg nem töltött, hiába csatlakoztattam újra a töltőt. Viszont! Kikapcsolt állapotában akármit csinálhattam vele, mindig érzekelte a töltőt, de amint bekapcsoltam és mozdítottam a telefonon, újra abbahagyta. Bevittem hát a T mobilba, töltőt, kábellel együtt cserèltek. Megszűnt a probléma. Egy ideig. Most újra ezt játsza velem a telóm, úgy èrzem egyre rosszabb és idegesítőbb. Kénytelen vagyok újra bevinni, de szeretnék tőletek èrdeklődni, hogy tapasztalt e vki ugyanilyen gondokat, egyik ismerősöm igen, de neki a töltőcserèvel megoldódott a problémája... Lehet, hogy meg van törve a töltő kábelja? De akkor kikapcsolt állapotában hogyhogy mindig èrzékeli?

2012. nov. 8. 17:51
 1/2 anonim ***** válasza:
igen! egy ismerősömnek is ugyanez a gondja. lehet valami rosszul érzékelődik,a telóban elmozdult vmi..
2012. nov. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Megírom, mi lett az eredmény. Kicserélték a töltőt, kb. egy hónapja, azóta tökéletesen működik. Csak sajnos attól tartok, ez nem végleges, hiszen egyszer ugyanígy volt neki töltőcseréje és az sem bírta sokáig. Majd kiderül...
2012. dec. 14. 08:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!