Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Ericsson Xperia Arc S...

Sony Ericsson Xperia Arc S gyárilag 4. 0 android - ezeket tényleg nem lehet még függetleníteni? ( kivéve hivatalos függetlenítés)

Figyelt kérdés
Van egy Sony Xperia Arc s telefonom - ami tmobile-s...több gsm és telefon boltba érdeklődtem, hogy tudnák e nekem függetleníteni ezt a telefont - és mind az mondta, hogy ezeket még nem tudják - ami gyárilag 4.0-s android verzióval jött ki...valamint még 1,5 éves a telefon és ez még "túl új"..Valakinek valami ötlet arra, hogyan tudnám függetlenné tenni? :) (Turbo sim kilőve - meg akarom tartani a 3g-t)
2012. nov. 8. 18:06
 1/3 anonim ***** válasza:

De lehet, hogyha (jó magyar szokás szerint) nem ingyen szeretnéd. Például itt 20 dolcsiért megkaphatod a feloldó kódot. Nézd meg ezeket: http://www.youtube.com/watch?v=q8YOAyo3bpE

[link]

2012. nov. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

És ez mennyire biztonságos ill mennyi az esélye, hogy csak elúszik a pénz? :) Mert ezt nem szeretném egyáltalán... :/

Valamint ez a 20 dolcsi mennyi most ? (nem tudom az árfolyamokat hirtelen)

2012. nov. 9. 06:48
 3/3 A kérdező kommentje:
Meg mint ahogy látom itt ARC telefonról van szó- és nem ARC S...ez nem lenne gond?
2012. nov. 9. 06:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!