Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi baja az ébresztőnek?...

Mi baja az ébresztőnek? (galaxy 3)

Figyelt kérdés

A telefonomon mindig amikor beállítom az ébresztőt, akkor ébreszt is amikor kell. De utána kikapcsolom, de másnap mégis ébreszt ugyan akkor. Mi lehet a baja?

Valaki tud vmi megoldást?

köszi előre is!:))



2012. nov. 9. 09:41
 1/7 anonim ***** válasza:

Nincs semmi baja, csak a gazdája nem ért hozzá (ez persze nem a telefon hibája).

Az ébresztőnél be tudod állítani, hogy mely napokon ébresszen és ismételje-e (pl.: minden héten csak kedden és csütörtökön)

2012. nov. 9. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

nem mondod zsenikém??? -,-

ha elolvastad volna a kérdést, akkor észrevetted volna, hogy azt írtam, hogy miután teljesen kikapcsoltam az ébresztőt (töröltem a beállítot ébresztést) akkor is ébresz másnap.

Ez mitől van erre lennék kiváncsi?

2012. nov. 9. 13:11
 3/7 anonim ***** válasza:
41%

Amikor ébreszt akkor is kiírja, hogy "Kikapcsolás", de az nem egyezik meg a törléssel. Ha tisztességesen fogalmazol, akkor nincs ilyen félre értés, akkor te is lehetsz zsenike! (addig marad az irigykedés)

Rom eredeti rajta? Órát birizgáló alkalmazás nincs rajta?

2012. nov. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mert kikapcsolt állapotban is tud ébreszteni a telefon,anyám telefonja meg olyan hogy ki írja hogy akumlátor lemerült ki is kapcsol de másnak félig bekapcsol csörög mikor kinyomod megérdezi hogy bekapcsolja e a készüléket :D

Szóval most kicsit hülye a kérdés de azt hiszem az a problámád hogy a telefon ki van kapcsolva akkor is csörög?

2012. nov. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
másnap*
2012. nov. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nem az a gond:) hanem ha az ébresztőt kapcsolomki, akkor is csörög. ET nemegészen normális sztem:DD
2012. nov. 9. 17:33
 7/7 anonim ***** válasza:
ez tényleg nem normális dolog :D Őő lehet kicsit bonyultabb tesómét is én álítottam be de neki más volt a gond,próbálkozz beálításokkal
2012. nov. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!