Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S Advance vagy...

Samsung Galaxy S Advance vagy Sony Xperia U?

Figyelt kérdés

Melyiket választanátok?

Kamerája melyiknek jobb?

Üzemidő?


2012. nov. 8. 22:01
 1/6 anonim válasza:
49%

[link]


Hozzádobtam még az ACE 2-őt és az XPeria P-t. Ennek az oldalnak az árai elavultak, az arányok sem stimmelnek. Hát ha S Advance és XPeria U, akkor nekem egyértelműen Xperia U, olcsóbb, és újabb, okosabb. Nem bővíthető, Sony processzor van benne, de én azt választanám. De ha már Galaxy S Advance, akkor inkább XPeria P :)

2012. nov. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Ja de, a minimum árak nagyjából tükrözik a valóságot :D

Jól lehúztam az oldalt

2012. nov. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
48%

xperia u.

Jobban optimalizált, szebb kijelző, újabb, de az advance árából vegyél xperia p-t.

2012. nov. 9. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

S Advance. Nagyobb képernyő, több RAM, több tárhely, és jobb kamera.

S advance: [link]

Xperia u: [link]

2012. nov. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sony Xperia P jobban megéri mint a fos és szarúl optimizált samsungot
2012. nov. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

a sony-val annyi a gond ( én is azért nem vettem azt), mert ugye mivel új konstrukció, és gyakorlatilag az első új Sonynak sem telt le a garanciája, így kevés vélemény van még róla, és országszerte is csak Pesten van szervizük. a Samsung-nak jóval kiépültebb a szervizháttere... én a Samsung-ra szavazok... !!!!

( zárójelben megelmíteném, hogy eredetileg én is Sony-t vásároltam volna, de a fent említettek miatt inkább átpártoltam a Samsung-hoz, és nem bántam meg.. sőt.. kellemes társ a mindennapokhoz, és okos telefonhoz mérten, rendkívül jól bírja az aksija... kellemes társaság a mindennapokhoz, felhasználóbarát... mindenképpen megérte az árát, de persze mindenkinek más az ízlése.. nem lehet rábeszélni valaki csak erre, vagy csak arra :) :) )

2012. nov. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!