Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia x8 telóról vélemények?

Xperia x8 telóról vélemények?

Figyelt kérdés
2012. nov. 9. 16:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Már elavult,inkább egy Sony Xperia Tipo, és akkor még házon belül is maradunk.
2012. nov. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen van, nem rossz telefon, de mai viszonylatban tényleg az androidos készülékek legaljának számít. (Nem negatív értelemben)


Újonnan énis Tipo-t néznék sztem, de használtan 10k körül lehet kapni X8-ast, annyit sztem megér, tekintve hogy így sokkal többet tud mint egy hasonló árú buta telefon.


Nagyobb hátrányának azt mondanám hogy nem túl erős hardverileg, a lehető leggyengébb kamerát kapta, és 1-2 napos üzemideje van, mondjuk alsó kategóriában csodát nem is kell várni. És gyárilag csak 2.1-es androiddal támogatták, ami nem mai darab.


Formára amúgy szép telefon, csak a képernyő, és a hátulja a telónak gyűjti az ujjlenyomatot.


Amúgy nekem X8-as van GingerDX v29-es rendszerrel, NAA-kernellel, processzor 600-ról 748MHz-ig van húzva. Teljesen stabil a teló és a rendszer, 1-2 felesleges cuccot ami nekem nem kell kigyomláltam, ami kell feltettem, és így kifejezetten gyors teló lett.


HD filmeket ne nagyon várj tőle, se komolyabb játékokat, a gyenge hardver miatt, de telefonálásra, időnkénti netezésre, olvasgatásra sztem korrekt teló.

2012. nov. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nehéz ez a proci felhúzása? Láttam vidiket 4.0 szoftal is fút.Amugy meg zöldkéz :D
2012. nov. 9. 17:28
 4/7 anonim válasza:
Proci huzáshoz rootolás kell, nem nehéz,de 748tól tovább nehúzd,mert besül a proci..:)
2012. nov. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
ez ilyen határérték ? amúgy jó gyors ? :D nem szokot lefagyni ? 4.0 szoft hogyan lehetséges ?
2012. nov. 9. 18:40
 6/7 anonim ***** válasza:
a 4.0.x sehogy nem megy rá. 1.5-2 évvel ezelőtt jó telefon volt (még most se annyira rossz) de szerintem nézz másikat ha teheted. A Tipo tényleg nem rossz választás.
2012. nov. 9. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

4.x android nem nagyon van rá, amiket feltettem azok is lassúak, és bugosak voltak. 2.3-as ROM-okból rengeteg van, nekem az említett GingerDX jött be.


Processzor húzása is relatív, 748-on nekem stabilan működik, kérdés hogy hosszú távon mennyire rontja a teló élettartamát. Ami többet dobott hogy az alsó határt 120 körülről átállítottam 245-re. Lényegében, a felett rendszerrel elég gördülékenyen működik, de csodát nem tesz, ettől még viszonylag gyenge lesz.


De mint mondtam, egy jó állapotú használt teló 10k körül megéri.

2012. nov. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!