Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefont ajánljátok az...

Melyik telefont ajánljátok az alábbiak közül? Többi lent.

Figyelt kérdés

SGS II, Samsung Galaxy Note, Sony Xperia S, LG Optimus 4X, Iphone 4.

A Note-on kívül mind 1-2 ezer különbséggel ugyanannyiba kerül a T-nél, a Note 7 ezerrel drágább. Szerintetek melyiket érdemes választani? és miért :D


2012. nov. 9. 17:22
 1/5 anonim válasza:

Xperia S és ezért:

[link]

2012. nov. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Note se nem tablet se nem telefon kicsit érdekes telefonálni vele + nem praktikus,és a Sony Xperia T-n nem gondolkodtál?? Samsung galaxy s3-at is simán lepipálta egy teszt alatt + én szerintem is gyorsabb + jobb és a sony 2 magos procija simán pepipálta a samsung 4 magost :)
2012. nov. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
xperia s-t és azért mert szebb képeket csinál mint az iphone vagy bármelyik más telefon és külsőre is nagyon szép :)
2012. nov. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az Xperia T több mint 20000 forintal drágább mint azok amiket felsoroltam. Annyim most nincs rá. A 4X nem jó? Nekem nagyon bejön, mondjuk az Xperia S is. Még eközött a kettő között gondolkodom...
2012. nov. 9. 17:41
 5/5 anonim ***** válasza:
figyelj az a 20.000Ft már nem olyan sok pénz ilyen árban,gyűjts még és nem fogod megbánni
2012. nov. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!