Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Első töltés? Lumia 610

Első töltés? Lumia 610

Figyelt kérdés

Első töltésnél legyen kikapcsolva a telefon ? (kikapcsolom és magától bekapcsol ?

Köszi



2012. nov. 9. 17:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha kikapcsolva töltöd akkor csak az akku állapotát jelzi. Nem fontos, hogy ki legyen kapcsolva, ahogy nem is muszáj 16 órának fennt lennie.
2012. nov. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez meg a másik T-mobilnál azt mondták 16 óra , használati utasításba meg csak adddig amíg kínem írja h feltöltődött!
2012. nov. 9. 18:03
 3/6 anonim ***** válasza:
A régi akksikat kellett 16 órán át tölteni, ezeket az újabbakat fullig elég.
2012. nov. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a gyors választ !
2012. nov. 9. 18:05
 5/6 anonim ***** válasza:
a windows phone Oprendszerű telókat nem lehet kikapcsolva tölteni egyébként :D feldugod töltőre bekapcsol a telefon,és egy lion aksi vagy valami ilyesmi,ezeket addig kel tölteni ameddig ki nem írja hogy kész,azután amúgy se tölti a telefon + nem is tenne jót neki ha töltödne,ez épp olyan mint ha te jólaktál de belédgyömöszölnek még 4 pizzát,gondolom nem esne jól :D
2012. nov. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezekkel az aksikkal nem kell úgy eljárni mint régen,feltöltöd azt ennyi.Csak úgy havonta merítsd le teljesen,hogy pontos értéket mutasson a töltötség szint.Ja,és WP-nél van hogy olyan stabil hogy nem is veszed észre hogy hónapokig nem kapcsolod ki,és akkor van olyan,hogy rányomsz csempére,de visszaugrik a főmenüre.Ne felejtsd el pár havonta újra indítani a Windowst,ennyi rá az orvosság.(Androidnál ez nem fordul elő,mert hetente fagy le,azt tépheted ki az aksit:)Ironikus,a rendszer stabilitása okozza a problémát,hogy hónapokig nem kell újra indítani,ezért nem is indítod újra.Persze ha havonta lemeríted teljesen evvel a gonddal nem találkozol,csak én áprilistól,augusztusig nem kapcsoltam ki a telefont,ez kavart be neki.Azért írtam le,mert megszokod hogy nincs vele baj,és el is felejted hogy esetleg hónapok óta nem kapcsoltad ki.Amúgy kikapcs.bekapcs. azt azóta sincs baj vele,csak fórumokon olvastam,hogy gyakori WP-seknél,de ez emberi hiba.
2012. nov. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!