Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Rendelt már valaki külföldről...

Rendelt már valaki külföldről iphone-t?

Figyelt kérdés

Üdv mindenkinek arrol lenne szó hogy szeretnék venni egy iphone 4s-t és keresgéltem a neten, találtam egy angol hirdetőt(SALESCOM (UK) LTDR) aki "olcsón" 200 euróért ad el ilyen vadiújj garis telefont azt mondja tutaljam el a pénzt mert kell a szállítási költségre és a vámolásra.

Ha valaki tudna segíteni hogy mit csináljak azt meg köszönném.



2012. nov. 9. 22:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerinted ha a cucc JúKéjből jön akkor azt vámoltatni kell?
2012. nov. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
az a baj hogy nem tudom mert még nem rendeltem igazából sehonnan ez lenne az első ezért is félek előrre utalni...
2012. nov. 9. 23:08
 3/7 Malats válasza:
Szerintem lehuzás. 200 Euroér, garisan, nehezen elképzelhetö. Az is gyanus hogy UK és nem fontban kéri az árát? szerintem ezt hanyagold.
2012. nov. 9. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
na ezaz...eu-n belül vámoltatni vicces dolog...valószínű a végén meg se érkezik, vagy küldenek neked 2 db kis könyvet egy apple dobozban(ez elég gyakori). telefont csak szolgáltatótól rendelj. minden más esetben személyesen vegyél.
2012. nov. 9. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
azt írta hogy küldjem előrre a pénzt Western Union-on keresztül mert biztosak akarnak benne lenni hogy átveszem a telefont meg az áfá-t és a szállítási költséget kell elintéznie küldés elött erre kell neki a pénz előre...
2012. nov. 10. 11:06
 6/7 anonim válasza:
Ez úgy átverés, mint ahogyan én ezt most leírtam. Komolyan és feketén-fehéren....
2012. nov. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"utaljam el a pénzt mert kell a szállítási költségre és a vámolásra. "

Tehát nincs a palinak egy fillérje se arra, hogy feladja a pakkot, teljesen hihető. Az EU egyben vámúnió, tehát ebben is hazudik.

Már az olcsó ifon ígéretére is rózsaszínben jojóznak a szemeid? :))

2012. nov. 11. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!