Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Külföldről rendelt mobilon...

Külföldről rendelt mobilon tényleg nem jó a net?

Figyelt kérdés
Azt hallottam hogy ha én külföldről rendelek mobiltelefont és szeretném használni mondjuk t-mobilos mobil internetemet akkor az nem lehetséges, mert a telefon nem használja a magyar hálózatot. Ez igaz vagy sem? Válaszokat előre is köszönöm.
2010. jún. 30. 08:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Én tuti,hogy nem hoznék külföldről mobilt ,hisz van itt is kb száz fajta,és ha itt veszed meg akkor semmi gondod nincs a garanciával meg a használattal.
2010. jún. 30. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ez olyan mobil amit nem lehet magyarországon kapni csak külföldön, és így is van rá garancia. Azért köszi a választ
2010. jún. 30. 09:29
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha külföldi előfizetéssel vásárolod meg, akkor semmit nem lehet vele itthon használni. Sem a netet, sem a magyar hálózatokat.
2010. jún. 30. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Jó akkor egyszerűsítek, van 1 mobil ami kártyafüggetlen dupla sim kártyát lehet belerakni és még magyar menüt is tesznek rá, mert 1 magyar krapek hozzná be külföldről. Tőle kérdeztem hogy t-mobil netes előfizetésű sim kártyával működik-e rajta majd a net erre ő azt mondta hogy nem tudja ezt 100%san megmondani, de eddig még nem panaszkodott nála senki.
2010. jún. 30. 09:46
 5/8 A kérdező kommentje:

Egyébként erről a telóról van szó: [link]

Hallotam olyanokat hogy nem fog rajta menni a magyar net hálózat. Ez igaz? Remélem így már érthető mit kérdezek? :D

2010. jún. 30. 09:48
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha független a mobil, akkor mennie kell rajta mindennek. A szoftver határozza meg, hogy a gyárilag szolgáltatófüggő mobilok mit használjanak. A függetlenben nincs korlátozás. Az már egészen más kérdés, hogy ez a telefon valami kínai izé e, mert akkor aztán semmire sincsen garancia, a megadott szolgáltatások sokszor nincsenek is beépítve a készülékekbe. Ez a nagyobb gond jelen esetben, nem a függőség-függetlenség.
2010. jún. 30. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Néztem erről a telofonról videót youtube-on és tényleg tudja azt ami le van írva mert mutatják a videón. Igen tudom nem nagy márka, de 20 ezer forintot szerintem megér főleg hogy ilyen sok mindent tud.

Még egyszer köszönöm a válaszokat.

2010. jún. 30. 10:00
 8/8 anonim ***** válasza:
A postaköltség dupla annyi lesz mint a telefon.........
2010. jún. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!