Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia Solaval kapcsolatos...

Xperia Solaval kapcsolatos kérdések? Lejjebb!

Figyelt kérdés

Nemrég került hozzám a telefon és 1-2 dolog nem világos:

1. Sms-eket hol találom? Az megvan hol írok üzenetet, de beletettem a kártyám és szeretném látni a régi üzeneteket is.

2.Mekkora a belső memóriája a telefonnak? Zenéket szerettem volna rátenni, amihez le kellett töltenem 1progit, amivel megnyitotta a telefon belső zenei mappáját és azt írja, hogy 3giga...én úgy emlékeztem, hogy nagyobb a belső tárhelye...

3.Milyen gyakran kell tölteni és meddig?

4. Játékok nincsenek rajta? Bármire rámentem internetes kapcsolat kellett hozzá.

Köszönöm!


2012. nov. 10. 09:21
 1/4 anonim ***** válasza:

1: Keresd meg az üzenetek alkalmazást és ott tudsz.

2:8gb és bővíthető micro sd-vel

3:Ha kiírja, hogy 15% alatt van, akkor töltsed és addig, ameddig 100%-ig fel nem töltődött.

Játékokat meg tölts le a google play alap alkalmazásról.

2012. nov. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ja és a letöltéshez értelemszerűen internet kell, tehát vagy kapcsold be a wifit, ha van szabad wifi a közelben, vagy áldozd rá a mobilneted.


Egyébként nem ártana elolvasni a használati utasítását.:)

2012. nov. 10. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
elolvastam nyilván, azért írtam ki ezeket mert ezekről nem találtam infót
2012. nov. 10. 10:37
 4/4 A kérdező kommentje:
lehet én vagyok a hü*ye de nekem tényleg 3gigát jelez szabad területként:s
2012. nov. 10. 10:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!