Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen középkategóriás telefon...

Lev30 kérdése:

Milyen középkategóriás telefonok lesznek wp8-al?

Figyelt kérdés
Sziasztok az lenne a kérdésem, hogy milyen középkategóriás telefonok lesznek wp8-al?? Mert szeretnék venni egy új telefont csak nem tudom, hogy mi éri meg jobban venni most egy lumia710-et wp7.8-al vagy várni, mert még azt se tudom hogy a nokia bejelentett-e egyáltalán új telefonokat. Bocsánat ha hülyeséget írtam de nem vagyok annyira tájékozott ezen a területen. A válaszokat pedig előre is köszönöm. :)

2012. nov. 10. 18:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Nokia 820 ill. 920 németben már azt hiszem forgalomban van,talán decemberre ér ide.920 lesz vagy 160e.(sok tekintetben veri az iPhone5-öt),820 ha tippelnem kéne olyan 110-130e lesz.Ezek érnek ide mostanában.Később (mondjuk február,március),830 ami a 710 utódjaként emlegetik,hogy mennyi lesz azt ne kérdezd,ill.a T-Mobile,a nagy anyacég bejelentette a 810-et,hogy a nagy anyacég bedobja e,kis hazánkba ki tudja.Tehát a következő 1-3 hónapban komoly lumia mozgás lesz.Ha tudsz várni,várj. Árak sok mindentől függnek pl.az amerikai ATT 450dollárért adja a 920-at(Kb.egy 100e.)ami iPhone5 szintű(sőt)telefontól nagyon baráti,csak hogy nekik 120millió ügyfelük van.Megteheti,hogy nyomott áron adja,más kategória mint egy kis magyar T-Mobile.100 százalékosan akkor tudjuk meg mennyi magyar forintba kerül egy készülék,ha bevezetik.Amúgy ha nem tudsz várni,jó telefon a 710,nekem is az van.De ha kibírod,érdemes várni hogy mi jön,mennyiért szerintem.
2012. nov. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ja,7.8 frissítés még nem érkezett meg,de kb.egy hónapon belül várható,legalábbis azt olvastam.A microsoft lenullázta a szavazást is,hogy mi kerüljön a 7.8-ba,azaz valószínű pontot tett a mondat végére.Lehet hogy egy hét,lehet hogy csak karácsonyi ajándék lesz a 7.8.Amúgy nem lesz egy elhajítani való rendszer,még direkt 7.8as telefonokról is hallani pletykát.Tehát a támogatás nem szűnik meg.Ki tudja,lehet hogy még 7.9 is lesz.
2012. nov. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!