Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Olcsó kínai telefonok mennyire...

Olcsó kínai telefonok mennyire bírják? Olcsók és jó koppintások nincs rá sok pénzem azért nézek ilyeneket.

Figyelt kérdés

Konkrétan: [link]

Az itt található telefonok mennyire megbízhatóak? Ezek az iphone xperia másolatok például..?



2012. nov. 7. 17:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Ennyiért már kapsz valami olcsó alap droidot. Vagy használtan egy jobbat ennyiért.
2012. nov. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Jobban jársz ha veszel egy régebbi, már bevált telefont.

Itt nézz szét:

[link]


Vegyük példának az én Xperia X8-asomat. Nem egy nagy szám, de jó állapotút kapsz 10k körül is, feldobva egy jó kis android rendszerrel most is teljesen jó kis telefon.


Nemtudom mennyi a kereted rá, de inkább válassz egy már bevált, működő modellt, mint egy noname kínait. Xperiáknak pl jó a támogatása, plusz vannak házilag készített rendszerek is hozzá, amik sokszor jobbak a gyárinál, és folyamatos támogatást is kapnak.

2012. nov. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nem is csak a telókkal van baj, magával ezzel a webshoppal. én abban se lennék biztos, hogy megkapod a telefont, amit rendeltél...
2012. nov. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A kínai telefonokról itt van egy szakvélemény:

[link]

Amúgy az olcsosag.hu-n vannak vásárlói vélemények dögivel.

Én is tőlük tervezek venni. Az egyébként boltban kapható mobiloktól se kell elájulni, mert belerakják a gagyi saját sofszvert és le van butítva ahhogy kell. Köszi Telenor és társainak.

A szakvélemény meg azért elég lényegre törő.

Megjegyzem, a NASA is kínában gyártat!

2012. nov. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ja, amúgy nem netről, hanem hozattam már kínából olyan Samsungot, ami Európában soha nem volt kaphato. Kb. 6-7 éve működik hibátlanul.
2012. nov. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Golan Trevize ***** válasza:

A linkelt oldalt nem ismerem.


Én innen rendeltem egy AMOI N808-ast:

[link]


Szállítással, vámkezeléssel volt kb. 60 ezer forint. Teljesítményben hozza egy Samsung Galaxy S2 szintjét.

Kijelzője szép, jól látható napfényben is.

Tapintása kellemes, felhasznált anyagok jók.

Akkumulátora nagyon jól bírja.

Összeszerelés minősége kifogástalan.

Ráadásul nem is koppintás ez a típus.


Nyugodtan lehet nézegetni ezek a telefon között, de alaposan utána kell nézni a vásárlás előtt, hogy milyen tapasztalatok vannak a kiszemelt típussal.

2012. nov. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Golan Trevize ***** válasza:
Ja azt kihagytam: 1 év cseregarancia van rá.
2012. nov. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ez az AMOI egész korrektül néz ki, de azért vannak durva példányok is kínából:

[link]

2012. nov. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!:)
2012. nov. 10. 10:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!