Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szoftveres vagy hardveres...

Szoftveres vagy hardveres hiba? (x8), részletek lent!

Figyelt kérdés

A telefonom touchscreen-jével van a baj. Itt egy kép:


[link]


A probléma: ha a zöld részekre tapizok akkor is a piros részen érzékeli.. :/ néha működik néha ezt a hibajelenséget tapasztalom, valamint azt, hogy rá se kell tennem az ujjam a kijelzőre de máris érzékeli pedig az ujjam még csak a levegőben van.

Kérdésem: ez javítható-e valamilyen szoftveres úton? (sajnos már főzött kernelt raktam rá és más romot de nem javult), vagy ez egyszerűen hardver hiba?



2012. nov. 10. 21:42
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja azt nem mondtam: Sony Ericsson X8-ról van szó!
2012. nov. 10. 21:44
 2/7 anonim ***** válasza:

[link]


Próbáld meg a telefon helyreállítása funkcióval. Hátha szoftveres.

2012. nov. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ugyan ilyen telóm van és ugyan ez a bajom nekem is de teljesen ugyan ez.a menübe vagyok belép programokba vagy kitöröl widgeteket pedig hozzá sem érek.
2012. nov. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Az elsőnek: köszi a tippet viszont annyit fűznék hozzá, hogy egyszer ráraktam a gyári romot meg mindent (gondolom ez is azt csinálja) 20 perc folyamatos használat alatt nem jelentkezett a probléma de utána ráraktam a főzött romot rögtön viszont főzött rom esetén 20 perc után újra ilyen lett a teló.

Második: milyen android van rajta? gyári? főzött kernel? főzött rom? <amúgy gyanítom hogy ez hardveres vagy esetleg gyári hiba.. ://

2012. nov. 10. 22:25
 5/7 anonim ***** válasza:

sony pc compamionnal állítsd vissza gyári rendszerre a telót. Ha akkor is csinálja akkor hardverhiba.


Kérdésem h milyen romot és kernelt használsz? (egyes romok csak a saját kerneljük alatt futnak rendesen, vagy lehet a gyári kernelhez is fel kell tenni vmi kiegészítést, ezt általában írják a rom xda-s oldalán.

2012. nov. 11. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

kernel: nAa 11

ROM : GingerCM

android: 2.3.7


Update: ma a vonaton telefonáltam elég sokat >> felmelegedett a teló és utána használható volt az érintőpanel.. :D majd miután elgyalogoltam az albérletemhez meg metróztam meg ilyesmi addig lehűlt és amikor felértem az abliba már megint használhatatlan volt :D

lehetséges hogy melegednie kell? személy szerint amúgy valószínűtlennek tartom :D

2012. nov. 11. 19:26
 7/7 anonim ***** válasza:
gyári van rajta de már egy csomószor vittem be emiatt..pár hétre megjavult és újra kezdte (android 2.1)
2012. nov. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!