Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Ezek a hibakódok hardveres...

Ezek a hibakódok hardveres vagy szoftveres hibára mutatnak? Annyi fix hogy fatális hiba mert nem jutok el a bejelentkező menüig sem és volt már addig kékhalál is.

Figyelt kérdés

Szóval nem tudom, hogy a rendszer omlott össze, vagy a winyóm(most egy másik winyóról írok amin van rendszer is).

a windows(7) a sikertelen javítás után írta ki:

"problémaesemény neve: StartupRepairOffline

Probléma-aláírás 01: 6.1.7600.16385

Probléma-aláírás 02: -||-(ugyanaz)

-||- 03: unknown

-||- 04: 69

-||- 05: autofailover

-||- 06: 1

-||- 07: NoRootCause

Operációs rendszer verzió: 6.1.7600.2.0.0.256.1

Területbeállítás-azonosító: 1038"


A legutolsó dátumú rendszer-visszaállításánál pedig ismeretlen hiba lépett fel: (0X8000ffff)


Tehát szeretném tudni hogy 'csak' a rendszert kell újra telepíteni rajta, vagy tönkrement(samsung, ha számít ez valamit).

Meghajlok tudása előtt aki leírja a választ^^


2010. ápr. 13. 10:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Eléggé sanszos a vinyó elhalálozása, ha másik vinyóról, ugynanazon a gépen minden rendben. Ha másik a gép is, akkor még memóriahiba lehetne.
2010. ápr. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

memória diagnosztikai valamit elvégeztem hogy hibákat keressen és javítson, azt írta majd bejelentkezés után megtudom az eredményt, de addig nem jutottam el.

Azt el is felejtettem leírni, hogy egy korábbi időpontú szintén sikertelen rendszer-visszaállítás után, (megint javítani próbált újraindítás után) a 04-es probléma aláírás ez volt: 201201050

Nem tudom jelent e valamit.

2010. ápr. 13. 10:52
 3/4 A kérdező kommentje:
problem megoldva.
2010. ápr. 13. 13:56
 4/4 Margitics Csaba válasza:

Azt irtad, hogy probléma megoldva.

Én most "szaladtam" bele ugyanebbe a hibaüzenetbe, s már nincs új ötletem a nap alatt.

Hogyan sikerült megoldanod ?

2013. nov. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!