Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mikor fogják nálunk is piacra...

Mikor fogják nálunk is piacra dobni a Nokia Lumia 920/820-as telefonokat?

Figyelt kérdés
Miért telik el ilyen sok idő két ország esetében (pl. Németország és Magyarország) a forgalmazást illetően? Az iPhone-nál miért volt más a helyzet?

2012. nov. 11. 12:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
December,vagy Január.Ja,és úgy tudom hogy az első hullám után iPhone-ra is várni kellet vagy két-három hetet várólistán.A nokia meg csak akkor visz egy országba,ha van elég,és nyilván a német piac előrébb áll,mint a magyar.Máshogy dolgoznak.Az Apple eladja ami van,aztán jó-jó már csinálom is a többit.A Nokia meg csinál egy mennyiséget azt fontossági sorrendet állít fel a piacokból,azt az alapján teríti.Majd ahogy gyártják folyamatosan,mi is sorra kerülünk.
2012. nov. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az előttem szólóhoz!


Nokia Corpotation

Értékesítési osztály.

2012. nov. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, végre kaptam hasznos információt, mert a neten sem találtam erről semmit!:)
2012. nov. 13. 10:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!