Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Csak én utálom ezeket a...

Csak én utálom ezeket a gusztustalanul drága, kétkezes érintő képernyős mobilokat?

Figyelt kérdés
ja és nekem nem igényem,hogy a telom okos legyen....
2012. nov. 11. 13:25
 1/9 anonim ***** válasza:
17%
Nem csak te. Mindenki, akit zavar, hogy mások többre vitték, ezért nagyvonalúbban állnak a tárgyakhoz. Persze most majd mentegetőzni fogsz, hogy nem-nem, te valójában kőgazdag vagy, csak az afrikai éhezők miatt zavar, ha valaki "gusztustalanul drága"(?) holmit vesz, de ezt senki nem hiszi el neked.
2012. nov. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
26%
Jó neked a féltégla Nokiád, igazad van!
2012. nov. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
66%

Biztos vannak még mások is akik utálják...

Mindenkinek más az igénye, érdeklődése...


ui. ezt egy érintőkijelzős okostelórol irtam

2012. nov. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

elön jót nevettem.


Èn nem akartam elöször iphone-t de férjem tavaly karácsonyra azt vett nekem. Anyagilag amúgy is ilyen összegben ajándékozunk egymásnak.

Aztán rengeteg pozitív dolgot találtam benne. Leginkább akkor jött jól mikor második babám a nyáron megszületett. Elsö gyerekem is még aprócska, és idöm innentöl netezni nem maradt. Annyira nem hogy egésznap gyerekek, háztartás lett. Az egyetlen idöm amikor bébim evett és egy kezem szabad volt tudtam a leveleimet megnézni, és írni barátaimnak. Aztán mindenki kérte a képeket a gyerekekröl, így elkezdtem fényképezni is vele és elküldtem egyböl a családnak. laptopom is van, de az a dolgozó szobában így oda idö kell hogy leüljek és tudjak netezni. de volt hogy nem emlékeztem a vadas mártás receptjére, így megfogtam telefonomat és gyorsan rákerestem. nem kellett a dolgozóba bemenni, ahol nagyobbik lányom egy pillanat alatt szétrámolt volna, hanem a konyhában megnéztem és megföztem.

Aztán még sorolhatnám mennyi mindenre használom.


apósom szerint felesleges, én azt mondom hogy nem élet szükséglet de én szeretem és most már örülök hogy van.

2012. nov. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Minden bizonnyal sokan utálják rajtad kívül de szerintem nagyon hasznos tud lenni.


Ha úton vagy bármikor megnézheted az e-mailedet, böngészhetsz a neten, fényképezhetsz ha éppen nincs nálad a fényképezőgép. Nekem például azért is jó mert ha a vaterán kérdez egy érdeklődő rögtön tudok válaszolni.

2012. nov. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az ilyen Galax s2, s3, note, htc one x meg hasonló méretű telefonokat én se szeretem (pedig nagyon jók). Túl nagyok. Akkor már inkább egy tab.

A 3.7-4 inch az pont jó számomra. Se nem túl kicsi, se nem túl nagy. És nagyon hasznos tud lenni egy okostelefon, de azt is belátom, hogy nem mindenkinek van rá szüksége.

2012. nov. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
ez bolond mármint a kérdező,1 eleve érintőképernyős telefonun tudsz úgy írni mint egy számítógép billentyűzetén csak virtuálisan,akkor eleve olyan játékok futnak rajta amik PC-n okostelefonok esetében úgyhogy jobban megéri és sokkal jobb mint ilyen gomos szarokon,én kb 10 mp alatt megírok 3 hosszú sor sms-t de azokon a régi telefonokon fúú 156165 milliószor meg kellet nyomnom egy gombot mire elépkedtem az adott betűhöz.Meg most bisztos nagyra vagy magaddal hogy most ezt kijelentetted
2012. nov. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A dolog extrém egyszerű: ha nem tetszik, nem veszel ilyet és a problémád megoldva.


"ja és nekem nem igényem,hogy a telom okos legyen...."

Szuper, hogy ezt leírtad, de őszintén szólva ki a f_szt érdekel?

2012. nov. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem tom még olvassa e v ki de vannak előnyei ahogy hátrányai is.

Nyilván 100 X több ilyen applikáció van rá meg jobban kihasználja a nettet mint egy billentyűs társa.

Ha v mit akarsz keresni azonnal megy egyszerű használni, kb olyan mint egy mini PC.


Viszont

Kifagyhat, a képernyője könnyen törik, és a cseréje 30 E-nél kezdődik. Maga az eszköz nagyon könnyen sérül.

És az aksija sz.... se ér.

Átlag 1 napig húzza de van h 1 napon belül, 2X 3X kell tölteni. Mert ez a sok app lezabálja.

Am több embertől hallatom h maga az aksi 1 max 1.5 évig húzza. Ez Samsungnál, Iphone-nál, Sony-nál is... tök mind 1.


(És konkrétan ismerek olyat akinek az apja épp akkor halt meg amikor a telefonja le volt merülve.)


Ezzel szemben az én buta telefonom 8 éve megvan (Nokia 6300). Ez alatt nem is tom már hányszor lejtettem.

Semmi baja. 1X kellet benne aksit cserélnem tokkal vonóval 3700 Ft-ért. Úgy h az előző aksi 5 évig kihúzta. Nekem 1 töltéssel 4 napot simán kibír.

Értsd SMS-t írok hívok v kit, meg annyi h ébresztő órának van használva.


Én elismerem h a mostani okos telok 100 X többet tudnak de én a fentieken kívül telefont másra nem használok.

Annyi pénzér (100-150 E) inkább veszek egy PC-t.

Amig a 6300-hoz van original aksi, és klasszikus telefonokat lehet kapni. Ráadásul 10 X olcsóbban én ugyan egy darab okos telefont nem veszek.


Megjegyzem kipróbáltam már Iphone 3 GS-t Samsung Galasy S 3-t, HTC One-t... Tudom őket használni de nem érdekel.

Arról nem beszélve h mennyi story-t halok a problémákról. Törik a képernyő, fagy, aksi nem bírja 1 napig se...


Köszönöm nekem jó a klasszikus is.

26 F

2015. márc. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!