Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit töltsek le a windows...

Mit töltsek le a windows alapú nokia lumia 800amra, h jó legyen a citromail?

Figyelt kérdés
Addig jó,ameddig rámegyekb citromail.hu-ra ,utána ugye bejön a bejelentkezés,de nem tudok bejelntkezni,mert le kellen tölteni vagy az iphone app vagy az android app alkalmazást.Az én mobilom meg ugye windows alapú,úh.egyiket sem tudom letöltrni,ilyenkor mit csináljak?

2012. nov. 12. 15:19
 1/2 reptoid ***** válasza:

Nem muszáj letölteni.

Gondolom átirányít az m.citromail.hu-ra, de onnan is simán enged bejelentkezni.

Megpróbálhatod a teljes weboldalt is, ott van az alján, hogy webnézet, vagy pedig bepötyögöd, hogy

www.citromail.hu/?mobile_full=1

2012. nov. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Gmail.com fiókot hozz létre(Google)onnan átirányíthatod a citromail fiókodról a leveleket.Átküldi a google fiókodra.Mindent megkapsz amit a citromra küldenek,a mobilodra.Én is ezt csináltam a gmail.hu fiókommal.Átirányítottam a gmail.com-ra.Hát ennyi.
2012. nov. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!