Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Garanciás mobiloknál ha...

Garanciás mobiloknál ha visszaviszed a telefont mert probléma van vele beválthatod az árát egy drágább telefon megvételéhez úgy hogy még raksz hozzá x összeget?

Figyelt kérdés
2012. nov. 12. 17:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Csak akkor, ha javíthatatlannak ítélik a készülékedet.
2012. nov. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Már meg lett írva, hogy nem, mir nem lehet ezen érteni? Ha probléma van szervízbe küldik.
2012. nov. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi, ez elég szomorú. :(
2012. nov. 12. 17:29
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem értelek! Te nyúztad x ideig, most meg adják el másnak, vagy dobják ki? Viszont 3 napig kötelesek azonnal kicserélni
2012. nov. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
már a 3 nap letelt, úgy hogyaz ugrott, de mindjárt leírom részleteiben. Vettem újonnan egy nokia c503-at, nagyon nem vagyok vele megelégedve, állandóan lefagy sokszor a már gyárilag rátelepített alkalmazásnál is kikapcsol pl a térképnszoftvernél, a legtöbb alkalmazást pedig nem viszi még ha pont erre a készülékre van készítve akkor sem. Egy szóval nem egy jó telefon, ezért akartam volna visszavinni mivel garancia van rá, és venni az árábol egy kicsit kiegészítve egy jobbat, de ahogy írtad látom hogy ez sem fog összejönni. :(
2012. nov. 12. 18:18
 6/6 anonim ***** válasza:
Vidd be és kérj szoftverfrissítést, valószínűleg sok problémát meg fog oldani.
2012. nov. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!