Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia 500 Viber-t hogy kell...

Nokia 500 Viber-t hogy kell használni?

Figyelt kérdés
Fel telepítettem ezt a vibert kiadta hogy írjam be a teló számomat és hogy fog küldeni egy kódot ...hát küldte a kódót be írtam ..de nem tudok vele hívni ..csak írni ..és engem sem tudnak hívni ....hogy kell használni ?
2012. nov. 12. 19:02
 1/1 Viber ***** válasza:

Hi,

This is an official representative of Viber Media.


The code is used just for the verification proccess. Once you have received the code and the account has been activated - you don't need it anymore. :)

At this point, only Viber texts are available for this device and not calls. :/

Please stay tuned!


Have fun using Viber!


For more questions or technical support, please visit our official Facebook page.

Thanks,

Viber

-----------------------------------

Hi,

Ez egy hivatalos képviselője Viber Media.


Kódot használja csak az ellenőrző proccess. Miután megkapta a kódot, és a fiók aktiválása - nem kell többé. :)

Ezen a ponton, csak Viber szövegek állnak ehhez az eszközhöz, és nem kéri. :/

Kérem, stay tuned!


Jó szórakozást a Viber!


Ha további kérdései vagy műszaki támogatást, kérjük, látogasson el a hivatalos Facebook oldalán.

Thanks,

Viber

2012. nov. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!