Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei U8500 VS.32GB MicroSD HC?

Neuhauser László kérdése:

Huawei U8500 VS.32GB MicroSD HC?

Figyelt kérdés

Üdv!

Akadt egy ks gond a "CyanogenMod7-Android2.3.7-by+$aNek011 Update 3" - as ROM - mal (lehet, hogy nem a ROM bibis....


8 GB - os MicroSD - t lecseréltem 16 - osra, de mivel SD-EXT partíciót is használok, ezért Backup-Recovery megtörtént a csere során, és simán ment minden tovább.


Azonban most a 16-os kártyát 32-esre cseréltem.

16-os kártya bent, Backup, majd ezt kimásoltam gépre, majd beraktam a 32-es kártyát

Recovery - zni akartam, de kiírta, hogy:


Checking md5 izé, aztán mismatch hibaüzenet. (előtte persze partícionáltam a mem.kártyát.)

De ez nem elég.

Mount SD-EXT (512 MB - ost csináltam) -- ERROR

Format SD-EXT - ERROR

Bekapcsoltam a telót, lassan debetöltött, és látja a 32 GB - os kártyát

De az S2E nem látja az SD-EXT partíciót, pedig ott van...

Sőt! Ha másolok a memókártyára, felmegy, de idővelletörli magát, vagy nem tudom, de már nagyon idegesít...


Mit javasoltok? (Vírusirtó (Avast) van a telón, és nem jelzett vírust teljes ellenőrzés alatt sem)


"Telepítsem újra" az Android-ot a telómon MINDENT lezúzva szerintetek?


2012. nov. 12. 21:50
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!