Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy töltsem a telefonom?

Hogy töltsem a telefonom?

Figyelt kérdés
Kérdésem az, hogy van egy HuaweiU8500-am aminek a töltője elromlott(1.5 éves készülék) eddig így-úgy de töltötte a telefont ha fogtam egy bizonyos szögben, de tegnap estétől sehogy sem tölti. Esetleg ha hűtőbe teszem az aksiját akkor az segít valamennyit? Mennyibe kerül egy ilyet kicserélni? (Valószínű a töltő egységével van baj, azaz ahova a töltőt és az usb-t kell bedugni)

2012. nov. 13. 03:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Az akksinak a hideg nem tesz jót. Nem lehet, hogy a kábellel van gond? A csatlakozók ritkán szoktak elromlani.
2012. nov. 13. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
probald ki más toltovel.lehet a telefonnak van baja.nem hiszem h a töltő rossz
2012. nov. 13. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
az a baj ez az egy töltő jó hozzá... még délután is töltötte valamennyire aztán este megnéztem akkor 43%-on volt, mikor fél óra múlva megnéztem már csak 1%-on, és pittyegett hogy le fog merülni, pedig kiírta, hogy töltés és ment is a töltő csíkja.
2012. nov. 13. 05:54
 4/7 anonim ***** válasza:
USB kábelal a számítógép usb-re dugva.
2012. nov. 13. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
úgysem jó.
2012. nov. 13. 05:58
 6/7 anonim ***** válasza:

Akkor a kábeled vagy a csatlakozód a ludas.

Samsung töltő jó hozzá. Micro USB-s.

Kérj valakitől vagy egy telefonos üzletbe menj be kipróbálni.

2012. nov. 13. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi szépen, az lesz. mondjuk én először a dugaljra gondoltam, mert van egy ugyanilyen telefon és azt tölti igaz azt is akkor ha kedve szottyan. Nah majd délelőtt benézek egy közeli gsm boltba. vagy kérek valakitől.
2012. nov. 13. 06:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!