Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Amerikában milyen mobilszolgál...

Amerikában milyen mobilszolgáltatók vannak? Érdemes ott venni SIM kártyát?

Figyelt kérdés
8 hónapig kintleszek amerikában, kicsit keleti parton, kicsit a nyugatin. Érdemes ott venni SIM kártyát a mobilba, van valami olcsó netezési lehetőség? Melyik szolgáltatónál? Külföldiként milyen feltételekkel adnak ott kártyát?

2012. nov. 13. 10:03
 1/5 anonim ***** válasza:

8 hónapra mindenképp megéri.

Van AT&T, meg T-online, meg még egy pár, de az AT&T a legnagyobb, és az általános. Én azt használtam kinn (bár magyar telefonnal), és jó volt. Amúgy a tarifáik egyformák, legalábbis azoké, amiket én néztem.

2012. nov. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Van AT&T, Verizon, Sprint, T-Mobile ( nagyság szerinti sorrend ). Az első kettőnek LTE hálózata is van, ami internetezésnél nem hátrány.

Ahogy az első is írta a AT&T a legnagyobb. Az AT&T feltöltő kártyás megoldásai általában a csak a kártyához adott telefonban működnek ( fura módon összekötik a SIMet a készüléktípusával pl Go and Pay esetén ).


Mindenképp vegyél ott valamilyen konstrukciót.

2012. nov. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
az első hozzászolónak mondom hogy lehet hogy ugyan olyanok a tarifák de ott az emberek nem 80.000Ft-ból kell megélnie átszámítva,meg ott több pénz is van tehát az nekik olyan mint ha akciós lenne
2012. nov. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Az ugyanolyan tarifákat arra értettem, hogy minden szolgáltatónak ugyanaz kinn a díja. Nem az itthonihoz képest, hanem EGYMÁSHOZ.

Felháborodás előtt kicsit értelmezd a szöveget légyszíves.

2012. nov. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 harleynagyi válasza:
tusz vasarolni kartyas telefont minden uzletbe es anyi percet veszel amenyit akarsz pre-paid
2012. nov. 14. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!