Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek is röhejes amit...

Szerintetek is röhejes amit az Apple művel?

Figyelt kérdés

Szóval az apple beperelte a samsungot mert másolt,aztán kiderült hogy még sem ezért a bíróság az Apple céget bocsánatkérésre kötelezte de először olyan apró betükkel és úgy elrejtették hogy nagyon nehéz volt megtalálni,sőt nem is volt benne a bocsánat vagy elnézést szó csak ilyen hablaty,aztán a bíróság kérte hogy módosítsa és tegye ki jó látható helyre de ekkor az Apple meg leméretezte úgy a holnapját hogy pont kicsusszon a bocsánatkérés,most meg fizetnie kell majd az Applének mivel bemérgesedett a bíróság.De egyébként azt se értem hogy mi a francért pereli be az Apple a samsungot mikor ő tőlük veszi a processzorokat -.-"

Ez nem furcsa egy kicsit? Ez most olyan hogy nekem megcsinálják a leckémet de én meg elárulom a tanárnak.Szóval vissza térve szerintem gyerekes nem igaz hogy nem lehetett volna leírni normálisan mit kell szarakodni szerintem ez a szánalmas hogy nem írja ki,



2012. nov. 13. 20:01
 1/10 anonim ***** válasza:
Az Apple elsősorban az USA-ban a legkedveltebb, mert hazai cég. Az, hogy a procit a samsungtól veszik, nem jelent itt semmit, ez a samsungnak óriási üzlet. A probléma ott van, hogy a samsung is feljött a saját prémium telefonjával (Galaxy S2-S3) és a legnagyobb riválisa az iphone-nak. Ez az egész csak arra megy ki, hogy előbb-utóbb ne lehessen kapni samsung prémium telefonokat az USA-ban, így aztán jó nagy előnyt kovácsolna az Apple ezzel. Ha a samsung azt mondaná, hogy jó, akkor több procit nem adunk el, irdatlan nagy pénztől esnének el.
2012. nov. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem gyerekes, ezt úgy hívják, hogy reklám. Ha nem menne ez az agyba főbe pereskedés, fele ennyit sem lehetne hallani az Apple-ről és a Samuról. Hidd el, mindkét cégnek baromira megéri ez az adok-kapok.
2012. nov. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Multigod97 ***** válasza:

1. olovastad a samsung "könyvét"? ha nem akkor tedd meg

2. igen a processorokat tőlük veszik, de ez a kapcsolat nem fog megbomlani a kereskedés miatt, mert egymás legnagyobb "partnerei"

2012. nov. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Egyébként vicces, de igaz. Csak passzolgatják a dollármiliókat egymásnak. Ez olyan senkipénze. Reklám, mert ha nem adna a Samu procit, akkor nincs iPhone. Ha nincs iPhone, akkor nincs a Samsungnak bevétel. Se az Apple-nek, de az máskérdés.

De a szabadalmak is érdekesek... Nem lehet úgy görgetni érintős androidon, hogy a lista aljára érve rugózzon a lista egyet...ezért fizess. Na meg a keresztliszenc is szánalom a Microsofttal. De az Apple fényokra megtört...130 milliárd hiányzik a kasszából, a Samu megelőzte eladások terén, nincs sor az Apple boltok előtt az iPad miniért...és 1,5 éve nincs Jobbs bácsi.

2012. nov. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
de kicsit akkor is érdekes hogy is dobálják egymásnak a pénzeket :D egy kicsit hozzám is küldhetnének.De akkor is tök frankó lehet bíróságokra járkálni és igen ez tényleg ilyen reklámnak lehet nevezni mert szinte az összes online újíságokban fent van
2012. nov. 13. 20:37
 6/10 anonim ***** válasza:
40%
szerintem is szánalmas az üzletpolitikájuk, ez most mi, hogy olyan céget perelnek be amik a saját termékeikhez gyártanak termékeket????mellesleg ők is loptak, az ios6-ban az óra ikon vmi svájci cégé...képmutatás..
2012. nov. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Schafhausen vagy a Swits vagy a Casioé...de majd az USA-ban lesz a per és az Apple nyeri. :D
2012. nov. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
szerintem az apple leszarja ezt a pert most mi nekik az a 20,000,000 millió nekik ez nem pénz
2012. nov. 13. 21:28
 9/10 anonim ***** válasza:
én azt nem értem, hogy ezzel miért kell foglalkozni? téged ez közvetlenül érint? én sem avatkozok bele, ha mondjuk 2 szomszédom veszekszik, vagy az, ha kimész a piacra krumpliért, nem kérdezed meg az árust, hogy befizeti-e az adót, vagy mit szokott csinálni a többi árussal...te csak vedd meg azt a telefont, amelyik tetszik, és kész.
2012. nov. 14. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
tényleg bunkókám? Ez a gyakorikerdesek.hu az a lényege hogy kérdést tegyél fel tehát bármilyent,akár azt is feltehetem hogy milyen a szomdéd majmának a segge.Nem avatkozok bele semelyik gyártót nem kedvelem,csak mondam hogy röhejes ez
2012. nov. 14. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!