Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri Sony Ericsson live...

Megéri Sony Ericsson live with walkman-t venni?

Figyelt kérdés
Sziasztok SE lww-t akarok venni és azt szeretném kérdezni ,hogy milyen játékok mennek el rajta milyen alkalmazások? és tudom h ez 2.3.7-es androidos de a 2.1 es androidon nem lehet letölteni a vibert?
2012. nov. 14. 07:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Sok programot gond nélkül kezel, az Angry Birds például az Android 4-esen is akadozás nélkül fut. Nagyon megéri.
2012. nov. 14. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi szépen a válaszod :) JÖHETNEK MÉG!!!
2012. nov. 14. 13:17
 3/8 anonim ***** válasza:

Nagyon megéri, 11 hónapja tudom. Egy kis korrigálás:

2.3.4-es Android van/volt gyárilag, de frissíthető 4.0.4-re. A Viber mindkettő simán fut.

2012. nov. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A kategóriájában megéri.
2012. nov. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:D ment a kéz jöhetnek még
2012. nov. 14. 15:45
 6/8 ArO válasza:

Egyetértek a többiekkel. Totál megéri. Kategóriájában szerintem a legjobb androidos mobil. ;) Még olyan játékokat is visz, amikről nem is gondoltam volna, hogy tudja. A hardver része is teljesen oké.


Azért az ICS frissítéssel lehetnek gondok. Példának okáért nekem frissítés után ha HD-ban vettem fel videót, laggelt (szaggatott a felvétel). Más problémákat is olvastam neten, amik mondjuk nálam nem jelentkeztek, tehát egyedi dologról van szó.

De ettől függetlenül remek kis telcsi. Én nagyon meg vagyok vele elégedve. Egy kicsivel több mint féléve használom már.


Nem rég rootoltam is és feltettem egy újabb gyári ICS-t, aminél már nincsenek problémák. Nem beszélve arról, hogy a szerintem egyébként szégyenteljes beépített Walkman lejátszót a root jogok és a CWM (ClockWorkMod) segítségével le tudtam cserélni egy sokkal tetszetősebb és sokoldalúbb walkman lejátszóra. :D


Ha érdekel, hogyan lehet rootolni: [link]

Ha érdekelnek hozzá modok: [link]

Ha érdekel a Walkman lejátszó: [link]


FIGYELEM! Modok telepítése kárt okozhat a készülékben. Csak SAJÁT FELELŐSSÉGRE szabad őket telepíteni. De legalábbis előtte érdemes Titanium Backup-pal biztonsági mentést készíteni.


Remélem tudtam segíteni. (:

2012. nov. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
uolsó sokat segítettél !köszönöm!
2012. nov. 15. 06:35
 8/8 anonim ***** válasza:

ArO:

Én még javasolnám kipróbálásra ezt:

[link]


Én is ezt használom, nagy megelégedéssel.

2012. nov. 15. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!