Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Itunes? Zene problémáim...

Itunes? Zene problémáim vannak. Elronotttam. Segitség!

Figyelt kérdés
Igen tudom furán hangzik a cím de nem erről van szó.Lassan 4 éve van apple termékem előszőr egy 3gs és most egy 64 gigás 4S nem is ezzel van a probléma.Hanem újra raktam a gépem és én ökör elfelejtettem az itunes liberyt lementeni és így a cuccokat elvesztek felraktam itunest és appokat vissza töltöttem képeket vissza töltöttem biztonsági mentés meg volt.Na de a próblémám még pedig az hogy kb 2000-3000 szám van a telomon.És hát azt elég szar lenne egyenként kiválaszgatni emrt mindig válogattam és így egy élet rá menne.És az lenne a kérdésem hogy hogy tudnám megoldani hogy a telorol a ,,music" mappába importáljam a zenéimet?Egyáltalán lehetséges mert én kerestem és nem találtam.És nem teljesen kezdő vagyok.Úgy hogy kérlek titeket segítsetek ne le oltsatok:)

2012. nov. 14. 10:46
 1/1 anonim válasza:
Nekem iPod-om van, azt ha megnyitod pl commanderben, akkor megjelenítve a rejtett file-okat, találsz egy *_Control nevű mappát. Abban megtalálod a zenéket és minden mást is.
2012. nov. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!