Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a legjobb ezek közül?

Melyik a legjobb ezek közül?

Figyelt kérdés

Sony Xperia P

HTC Sensation

Samsung Galaxy S advance

Motorola Defy mini


2012. nov. 14. 14:13
 1/4 Alaque válasza:
HTC-t meg Motorolát nem ismerem, de az Xperiától mentsen meg az isten. Samsung magasan a legjobb jelenleg a piacon.
2012. nov. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

te is értesz a telefonokhoz 1.

XPERIA P. az a legjobb a samsung egy rakat fos.

2012. nov. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mi a bajod az xperia-kal?

Hidd el, sokkal jobb telefonokat gyárt a sony, mint a samsung minden kategóriában.

Ezek közül egyértelműen a p a legjobb, a samsung meg minden kategóriában gagyi telefonokat gyárt, főleg alsókategóriában.

2012. nov. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Alaque válasza:
Xperia P-vel még nem volt dolgom, de az Arc S fos. Kezembe fogom, és recseg a burkolat, ha erősebben megszorítom. Arról nem is beszélve, hogy ha leejted, annyi darabra esik szét, amennyiből össze van rakva. Ezzel szemben (meg amúgy is) a Samsung Wave talán a legjobb konstrukció, amivel eddig találkoztam. Egyetlen hátránya, hogy nem androidos, de lesz ez még másképp is. Ahogy én észrevettem, az Xperia sorozat darabjai nem mutatnak egyenes fejlődési tendenciát, csak egyre nagyobbak lesznek. Rendkívül elegánsak egyébként, kijelzőjük is szép (persze egy Wave kijelzővel nem veszik fel a versenyt), de engem nagyon zavar, hogy nem merem megfogni erősebben, mert félek, hogy tönkremegy.
2012. nov. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!