Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Dream9 tablet . Mai nap...

KevinBacsi kérdése:

Dream9 tablet . Mai nap folyamán vettem 1 ilyen készüléket és úgy ahogy rajta van a playshow gondoltam be regisztrálok stb? segítséget kérnék vlkitudna segíteni?

Figyelt kérdés
Ez meg történt minden okés le töltök 1 játékot ki probálom stb oké . Akkor most 1 következőt is le akarom szedni és ezt írja ki amikor el fogadom a izéket : error retrieving information from server . [RPC:S-5AEC-0] vlki tudna segíteni? Mert kicsit idegesítő . Van rá 1év garancia

#hiba #tablet #bug #dream9 tablet pc
2012. nov. 14. 17:23
 1/10 Tomi1044 válasza:

Szia

, én is ma vettem egy ugyan ilyent és nekem is ezt irja ki hibaként. Ahogy megfigyeltem az a wifi miatt van szerintem. Én holnap viszem vissza mertnekem nemelég h nem tudok letölteni semmit playröl, de az egész iszonyat lassú és h meglegyen az I-n a pont még a kijekzö is elengedte egy ponton magát:) Ha holnap megtudok valami megoldást leirom h mitkell ezzel csinálni.

2012. nov. 15. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Üdv! Tegnap vettem egy ilyet én is ,és nálam is ez a probléma google playel.azon felül tegnap este nyomkodtam egy jo darabig, egy idő után összevissza érzékelt az érintő.jobb felén tapogattam bal felén érzékelte -.- viszont most hogy bekapcsoltam most nem csinalja,gondolom csak ha melegszik. A googleplayes problemara nem lett megoldás????
2012. nov. 18. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Latyi74 válasza:

Idézet az Edigital DPS Dream 7 oldalán a Hungaroflotta munkatársa, Dávid által közölt megoldásból



Kedves Felhasználók.


Úgy néz ki, hogy a hiba a google-nál van, és nem garanciális kérdés, mert ez általános hiba, más készülékeknél is előfordul Android 4.0.4 verziószám alatt (Pl. Sony Xperia telefon, de számos más tabletnél is).

A gyártóval összefogva kitaláltuk az azonnali megoldást, amivel teljes értékűen használható lesz az eszköz.

Ez a megoldás ugyanúgy valószínűleg típus és márkafüggetlen.

Ezzel a fél perces folyamattal lehet orvosolni a problémát,azaz ezeket az alábbi lépéseket kell az Android Play Store hibánál megcsinálni:


1. Settings-(Beállítások) – menübe belépni

2. Apps-(Alkalmazások) almenübe belépni

3. A fenti menüsorban az All- (Összes)-re kell klikkelni

4. Google Play Store –t kiválasztani

5. Force Stop –(Kényszerített leállítás) ráklikkelni

6. Clear data- (Adatok törlése) ráklikkelni

7. Return – visszalépni

8. Google Services Framework –öt ugyanott az ALL menüsorból kiválasztani

9. Force Stop -(Kényszerített leállítás) ráklikkelni

10. Clear data –(Adatok törlése) ráklikkelni

11. Újraindítani és kész


Ezzel a megoldással egy napon keresztül, többszöri újraindítással és egyhuzamban is letöltöttem teszt-jelleggel 30 – 30 alkalmazást, hiba nélkül.

2012. nov. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

A kijelző "érintési hiba" nem egyedi eset, más modelleknél is tapasztalják, mint pl. a HTC Desire HD, Samsung Galaxy S...

hosszú, a lista, a problémát a micro usb csatlakoztatása, generálja, próbáld ki. ha az adapteréről töltöd, nem fogja csinálni

2012. nov. 21. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
köszi, nagy segítség volt :) már feladtam a reményt , hogy leszedek bármit is :P
2012. nov. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Latyi74 válasza:

1. Settings-(Beállítások) – menübe belépni

2. Apps-(Alkalmazások) almenübe belépni

3. A fenti menüsorban az All- (Összes)-re kell klikkelni

4. Google Play Store –t kiválasztani

5. Force Stop –(Kényszerített leállítás) ráklikkelni

6. Clear data- (Adatok törlése) ráklikkelni

7. Return – visszalépni

8. Google Services Framework (Google Szolgáltatások keretrendszer)–öt ugyanott az ALL menüsorból kiválasztani

9. Force Stop -(Kényszerített leállítás) ráklikkelni

10. Clear data –(Adatok törlése) ráklikkelni

11. Újraindítani és kész

2012. dec. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Navon platinum explorer-en a Play ezzel a segítséggel mostmár tökéletes! Köszönöm szépen!! :D
2012. dec. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Körmendi Attila válasza:

Latyi74, nagyon köszönöm a segítségedet, teljesen jól működik a Dream9 tablet, amit a gyereknek vettem karácsonyra, már teljesen el voltam keseredve. (A fiam is...) Azt sejtettem, hogy valamilyen Google beállítési probláma lehet, mert amúgy a többi weboldallal nem volt gond.

Mégegyszer hálás köszönet!!!

2012. dec. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Dream7 tableten ugyan ez a probléma merült fel. A leírás szerint végig csináltuk a procedurát, de semmi javulás nincs. Ugyan úgy nem működik a letöltés a play store-ról. Van e valami más megoldás szerintetek? Köszönöm.
2012. dec. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Lark freeme tabletem van, nálam is ez volt a gond. Nagyon hálás vagyok a segítségért, már tökéletesen működik. pedig már azt hittem, nem fogok tudni letölteni :)
2013. jan. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!