Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit vegyek, egy Tablet Pc-t...

Mit vegyek, egy Tablet Pc-t vagy egy Androidos telefont (Segitség)?

Figyelt kérdés
Nem tudok komolyan dönteni, mi a jobb és melyik a jobb. Ennek a tablet pcnek konkrétan nem tudom a nevét, de azt tudom, hogy 4.0 android fut rajta, 1gb ram van neki,kb a mérete akkora, mint egy samsung galaxy tab, és hogy sajnos nem megy bele sim. Árát ujan 120Euróárt láttam ma, és mikor megláttam, nem tudtam átgondolni, hogy melyik a jobb ez az ár értékben (max 190 eu értékig). Kérek komoly és sok választ, hogy mégis szerintetek melyiket kellene vennem, melyik a jobb??
2012. nov. 9. 21:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Tablet PC-nek nem látom értelmét majd csak 3 év múlva amikor a rendes windows 8 fut rajta és CD-t is futtat majd,androidos tablet mert értelmetlen mert azt tudja mint egy ugyan olyan árú telefon,sőt tablettel nem lehet telefonálni meg érdekes is lenne,telefon meg ezeket mind tudja és kényelmesebb is hordani nem kell külön táska neki.

igaz kényelmesebb egy tableten olvasni esetleg játszani mint egy telefonon de akkor veszek egy nagyobb kijelzőjű telefont mondjuk 4-es kijelzőt és akkor az már nagy darab

2012. nov. 10. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Első körben egy helyesírással kapcsolatos könyvet ajánlanék. Egyébként meg attól függ. Ha tablet akkor legyen 3g modem + mobilnet. Anélkül én nem látom értelmét. Ha mobil akkor minimum 4" és nagyobb felbontás (a 480x800 nem nagy felbontás) Nekem egy galaxy ace van a mindennapi használatra, de van egy 7colos tabletem is, de azt nem mindig hordom magammal. Telefon jól jön ha nincs nálam a tab, de sokkal jobb tableten böngészni, játszani, lehet filmet nézni stb. tehát én a tabletre szavazok ha mindig hordod magaddal, de ha inkább egy kütyüt akarsz mindenre akkor egy komolyabb telefon (galaxy s2 vagy s3 mondjuk)
2012. nov. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!