Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Azt mondták hogy IMEI szám...

Azt mondták hogy IMEI szám alapján utána tudok nézni hogy hol van a telefon?

Figyelt kérdés
hogy működik ez ha nincs nálam, nem tudom az IMEI számát semmiképp se. ez ellopott telefonoknál szokott lenni de honnan kéne tudni a számot? hisz nem mindennap szedjük ki az aksit, vagy nyomkodjuk a kettőskereszttel a 6-ost. nem találom a jelet. hogy lehet lenyomozni egy telefont????

2012. nov. 15. 07:06
 1/2 anonim ***** válasza:

*#06#

Minden telefonon működik. Ha nem lopott telefont veszel, akkor még a papírjain is rajta van az IMEI.


Az információd viszont pontatlan a bemérésről. Te nem tudod megnézni, hogy hol van, legalábbis nem IMEI alapján. A szolgáltatók és a rendőrség képes erre, de ez nyilvánvalóan nem publikus. Te akkor tudsz hozzáférni, ha telepítesz rá megfelelő programot, és a telefonon éppen van internet-elérés, ugyanis ott tudja elküldeni a pozícióját. Az ilyen helymeghatározás többnyire fizető szolgáltatás.

2012. nov. 15. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
tehát ami van GPS szolgáltatás az nem elég? mármint nem kell ugyebár internet ahhoz hogy meghatározza a helyzetet. ha van Nokia Suite a gépen, akkor sem lehet valahogy összehozni a kettőt? csak ha csatlakoztatva van? ne haragudj ha butaságot kérdeztem, de nagyon értek hozzá. csak jó lenne valami program,de szerintem érted :-)
2012. nov. 29. 06:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!