Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia Ray vagy Xperia U?

Sony Xperia Ray vagy Xperia U?

Figyelt kérdés
Igazából már vagy egy hónapja kinéztem magamnak a Ray-t. Nagyon megtetszett külsőre és belsőre is. El is határoztam, hogy másfél hét múlva megrendelem. Ma azonban utánanézegettem még jobban (frissítések pl), meg kérdeztem mások véleményét is. Meg persze több, mint egy éve jött már ki, így kicsit aggódom, hogy elavultnak fogom érezni. Most megnéztem kíváncsiságból az Xperia U-t. Ismerősömnek van, külsőre abszolút nem jön be, meg elvileg nincs olyan kamerája sem, mint a Raynek, de megláttam, hogy ennek kétmagos 1Gh-es procija van, míg a Raynek csak sima egymagos... Megéri emiatt egy olyan telefont venni, ami külsőre egyébként nem jön be, vagy annyira nem sokat dob rajta? Nagyon szenvedem most a döntéssel, mivel árban uuugyanaz mindkettő:D Vagy esetleg tudnátok ajánlani hasonló telefonokat 55 ezer körül (hogy még nehezebb legyen dönteni:D) Köszönöm szépen! :)

2012. nov. 15. 11:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
Ray.
2012. nov. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Xperia U. Ez kétmagos, így jobban megéri. Újabb is. A Ray-t már elavultnak fogod érezni. Viszont egy "hátránya" van. Nem bővíthető, ezért csak 5GB szabad hely van. Sokan szokták ezért inkább az Xperia Sola-t ajánlani. Nézz utána annak is.
2012. nov. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
A Sola sajnos az ára miatt nem jöhet szóba:( 55 ezer jelenleg a max, szülői segítséggel. Egyébként köszönöm a válaszokat! Nehéz döntés lesz:/:)
2012. nov. 15. 15:13
 4/14 anonim ***** válasza:
58 körül van a sola.
2012. nov. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Xperia u az sokkal jobban megéri már a 2 mag miatt is, és persze újabb, ezért később fog elavulni.

A ray hardvere jövőre már az alsó katevóriát fogja képviselni, 2 év múlva már totál elavult lesz. Az u az még jó kesz kb. 3 évig.

2012. nov. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

58 ért suffnifüggetlenített külföldi van... abban nem bízom


egyébként igen, kezdek hajlani emiatt a U felé, de nagyon nagyon nagyon nem jön be külsőre:( a Ray az olyan szép kis lekerekített, bár az lenne a U belsejével

2012. nov. 15. 20:54
 7/14 anonim ***** válasza:

Az egy kicsit túlzás, hogy 3 évig, de még nagyon sokáig jó lesz.:))

Kérdező! Szerintem nem az a lényeg, hogy hogy néz ki, hanem hogy melyiket éri megvenni, melyik a jobb, és melyik lesz sokáig elég.

2012. nov. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Egyértelműen az U-t érdemes megvenni, még ha drágább lenne is azt mondanám. Ray kamerája szerintem nem olyan jó, csak 1 magos a tel, elavult, viszont bővíthető a kamerája. U- ban 5,5 GB nem bővíthető memória van, de sokkal jobb tel.
2012. nov. 16. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Igen, igen, tudom, hogy nem külsőre érdemes válogatni, de hát lány vagyok, így valamilyen szinten számít:) és hát őszintén mondom, hogy abszolút taszít a külseje... a szögletessége, meg a műanyag "kupak"... fujj:( az egyedüli dolog, ami tetszik ilyen téren, a ledcsík az alján:/ meg azt sem tudom, hogy kihasználnám-e a 2 magos procit, mert ami játékokat szoktam játszani, az elmegy X10-en is (páromnak az van) és attól a Ray meg gyorsabb azért... Nem tudom, hogy megéri-e feláldozni a szerelemtelefonom:D jóó most hülyézni fogtok tudom:) csak sok pénzről van szó és jól át akarom gondolni, hogy melyiket veszem:/
2012. nov. 16. 21:03
 10/14 anonim ***** válasza:
Szerintem előbb utóbb ki fogod használni a 2 magot, mert én is úgy voltam régen, hogy ilyen alap játékoknál nagyon jobbal úgysem fogok játszani, most már az 1 gb-os 3 d-s játékoknál tartok...
2012. nov. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!