Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek a Samsung...

Mi a véleményetek a Samsung Galaxy S3-ról?

Figyelt kérdés
Sziasztok, mi a véleményetek róla? iPhone 3G-ről váltanék. Nagyon sok jó és néhány rosszat is hallottam róla. Kérlek ne írjatok "bolond" kommenteket, mert nem a kioktatásra vagyok kíváncsi. Köszönöm :)
2012. nov. 15. 18:38
 1/6 Gugu Gabor ***** válasza:

iphone után érdekes lesz az biztos.

Ezzel kicsit többet kell törődni...vagyis inkább lehet törődni mint az iphone al. (gondolok itt a különféle custom romokra pld)


Hardwerileg nincs semmi baj vele szép és gyors, mondjuk nem kicsi... ellenben jó nagy kezdetben kicsit kényelmetlen szokatlan lehet viszont gyakran marha kényelmes tud lenni a nagy kijelző (pld filmnézés).

2012. nov. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Szidni inkább azok szokták, akiknek nincsen.

Nagyon ergonómikus a mérete ellenére, a színek mondjuk néha elég bénák, de minden másban teljesen rendben van. Annyira fürge, hogy minden feladat elvégzése teljesen természetesen hat.

Egy jobb tokot megérdemel, mert gyengus a váza.

2012. nov. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nagyon jó az android jobb mint az IOS.Ezt testre szabhatod meg minden más.Android mindig jobban kedveltem jah és lehet telefonról másolni a google Play-ről nem csak idióta bankszámláról
2012. nov. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nem másolni hanem vásárolnit akartam írni
2012. nov. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Halhatatlan, vitázhatnánk arról hogy az Android vagy az iOS a jobb, de ebbe inkább ne menjük bele.Azt elmondom hogy nem minden esetben az android a jobb és a kedveltebb.
2012. nov. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszotokat, akkor ezek szerint nem rossz telefon :) köszi Lau
2012. nov. 18. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!