Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Asus padfone 2 vagy iPhone 5?

Asus padfone 2 vagy iPhone 5?

Figyelt kérdés
Mondjátok meg melyik Mért jobb!!!
2012. nov. 16. 16:47
 1/5 anonim ***** válasza:
62%
Az Asus nem a telefonjairól híres.
2012. nov. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
49%

Én a Padfone 2-t vinném.Nem vagyok elfogult egyik OS-sel szemben sem, és bár most még nyilván vannak hibái a 6-os iOS-nek, nyilván ki fogják javítani, szerintem a padfone2 jobb.Nem csak a pad dock miatt, hanem a JB-t sokkal felhasználóbarátabbnak tartom, illetve magát a google szolgáltatásokat is kényelmesebbnek találom az iMegoldásoknál.

Én ha választhatnék, a padfone2-t vinném.

2012. nov. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Első, a padfone-t ismered egyáltalán?Ezek szerint nem nagyon.De nyilván hallottál már a Nexus 7-ről....Asus termék az is.Transformer Prime, és a többi TF szériás pad?Mert hogy mind egytől egyil csúcs cucc, amit mobilos fronton kiad, vagy kiadott az Asus...
2012. nov. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hol látod te itt azokat a "sokakat"?Merthogy ide még egy benchmark huszár vérpistike sem írt...
2012. nov. 17. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát...Az Asus tablet fronton erős nagyon. De ez a PF2 nem semmi. Inkább PF2, mert hozzá tartozik egy tablet is, ami elég jó darab, főleg, hogy Asus. De az iPhone se rossz. (most ne gyertek má, hogy az i5 divatkellék)
2012. nov. 17. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!