Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Androidra milyen hasznos...

Androidra milyen hasznos programokat ajánlotok?

Figyelt kérdés
Igo-t és egy zseblámpát valamint egy total commandert telepítettem. Mit lenne még érdemes telepíteni?

2012. nov. 16. 20:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Moboplayer - videókat lehet vele lejátszani

Nimbuzz - csevegőprogram , hozzá lehet csatolni a facebook és windows live fiókokat

QR Droid - a QR kódokat lehet beolvasni vele

Smart Compass - iránytű , nekem pontosan mutatja az északi irányt :)

Opera Mobile - Opera Mini : böngészők, az Opera Mobile sokkal nagyobb tudásu és gyorsabb is mint a beépített

2012. nov. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Beviz Elek ***** válasza:

viber - ingyen dumálsz ha van neted azokkal, akiknek úgyszintén megvan ez

poweramp v mixzing: 2 legjobb zenelejátszó

blackmart alpha - pár fizetős progi ingyen

erckless racing - cool game

mx player - szerintem a legjobb videólejátszó


ha kevés memóriád, akkor root, memkártyára ext 2/3/4 partició és a2sd froyo alkalmazás

2012. nov. 17. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Kösszi.

512 MB ramom van, és dual 1Ghz-s procim.

Most frissítettem Android 2-ről 4-re, és úgy akad... Jóval több memóriát eszik...

2012. nov. 17. 14:12
 4/5 Beviz Elek ***** válasza:
Passz.. Nekem 600mhz-es x10 min pro-m van. Akad rajta kicsit a 4.0, de ki lehet bírni. Bár nekem az egész felépítése nem tetszik, 2.3.7 jobb szerintem
2012. nov. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
nekem x8am van.... eredetileg 2.1 volt rajta.. akkor az osszes angry birds rajta volt.. volt meg droid jump, nfs shift, 101+1 games, minecraft szeru jatekok... most meghackeltem, rootoltam stb, es raktam ra gingerbread 2.3.7 es opt :p most van angry birds, hill climb racing, ofice time killer, snow line designer, stickman ski racing, es ketto fajta szokereso,.. appok kozul szerezz be task killert, es history cleanert pl. -1tapcleaner.... nevnapok app es naptar ami kiirja a magyar unnepeket... norm gps ami nem ker net hozzaferest mert ami ker az a puszta kozepen hasznalhatatlan, ez tapasztalat.... akkor mit ajanljak meg.. androidgamesroom.com ott ha kivalasztod a telod kiadja a rajta futo jatekokat :) ;) sok sikert es ha kerdesed van vagy masik fajta op kell a telodra irj privbe es segitek mindenben, teljesen ingyen! :)masnak is ;)
2012. dec. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!