Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért csinálnak ilyen nagy...

Miért csinálnak ilyen nagy kijelzőjű telefonokat?

Figyelt kérdés

Szerintem egy 3,5-4-es kb az optimális, 4,3-at már normális nem lehet egy kézbe fogni, 4,7, 4,8-ról meg ne is beszéljünk


4 felett már vegyünk tablet-et


2012. nov. 17. 10:28
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert ezek szerint van rá igény. Sok embernek nem számít, hogy lassan két kézzel kell elővennie a telefont, csak mondhassa azt, hogy "az enyém nagyobb". Persze olvasgatásnál, meg videó/film nézésénél, játéknál jól jöhet, de az akku, és az egykezes használat rovására.
2012. nov. 17. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy a Farkas mondta Piroskának...-hogy jobban lássalak...

Igazad van, ezek már nem telefonnak valók. A telefon akkor jó, ha mindenhol elfér...nem kell hozzá külön bőrönd a szállításához. Mint a 70-es években a vállán vitte az ember a magnót

2012. nov. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Azért vannak, akik egy készülékben akarnak mindent, nem azért mert ezt a hobbijuk, hanem inkább a lehetőségük, igényük.

Telefonálni tényleg nagy, de vonaton internetezni, könyvet olvasni már tényleg elmegy a 4.3-as, még a filmet nézni is lehet, no meg telefonálni.

Egy egyetemi kollégista vagy hasonló sokat mozgó, költöző

kispénzűnek ideális. (ja, hogy engedményekkel? Igen, de "működik" és nyilván vállalja.)

2012. nov. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat


csak az a baj, hogy ezek a jó teljesítményű telók, kis képernyővel meg már nem valami jók vannak, nyilván a nagyba könnyebb alkatrészt tenni

2012. nov. 17. 11:42
 5/10 anonim ***** válasza:
mivel naponta pár ezer karaktert leütök a telefonomon és a kezem is elég nagy fontos hogy kényelmesen tudjak rajta írni. 4,3" a telefonom kijelzője de effőlé már én sem szívesen mennék. Bár lejebb sem. előtte 3,7" telefonom volt az praktikus méret de nekem jobb a 4,3. nincs kis kezem hosszúak az ujjaim a felső sarkot már én is nehezen érem el pedig ez "csak" 4,3as.
2012. nov. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
de zsebbe hogy fér el? meg egy kézzel nem ejted el?
2012. nov. 17. 11:58
 7/10 anonim ***** válasza:
aki 4.3 kijelzőjű telefont elejti egy kézzel az béna mert egyántalán nem nagy,sőt egy egyik lány osztálytársamnak is 4.3 van és nem két kézzel fogja és kényelmesen el is fér egy farmerzsebben,csak arra figyelj hogy ne feszüljön tehát nagyon zsebb jobb neki de elfér
2012. nov. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ég igen 4 magos procik nem férnének el mondjuk egy 3.5 kijelzőbe érted,fejlett a világ de azért ennyire nem hogy ilyen kicsikék legyenek a procik érted
2012. nov. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen, én sem értem mi abban a jó hogy egy külön táskát hordol a telefonodnak. Elvileg egy mobil eszköznek legyen az telefon,laptop kicsinek kell lennie. Elvileg. Akik nem szeretik a nagy kijelzőket azoknak marad a régi hardver vagy esetleg olyan ritkaságok mint a Sony Xperia U .
2012. nov. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
46%
dolgoztál mobilról?fájlmüveletek,email irás,grafikai szoftverkezelés?4.8.sensation xlt használok alúlról súrolom a 2 métert,kiválóan használható elismerem a nadrág elsözsebében tartva sem leülni sem vezetni nem lehet,ilyen szempont alapján hátrány a nagy kijelzö,175 cm felet is van élet,nem sms és játékok ill jópoa marhas´´´´gok alkalmazások használatára lettek tervezve,persze az hogy az iskolások arra használják az egy dolog,a hatalmas kapacitásnak fiziai helyre van szüksége,,ha túl nagynak találod a tescoban van faxa is telefon használd azt
2012. nov. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!