Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Csak én nem tudok belépni a...

Csak én nem tudok belépni a Gmail-fiókomba? Tegnap óta egyik címemről sem tudok bejelentkezni. Van ötletetek?

Figyelt kérdés

Tegnap óta próbálkozom a belépéssel, sikertelenül. Beírom a felhasználóm és a jelszavam, majd rámegyek a bejelentkezésre, de csak annyit csinál, hogy a felhasználóneves sáv pirosra vált. Hibaüzenetet vagy egyebet nem ír ki.

Számítógépen gond nélkül hozzáférek mindkét fiókomhoz, tehát esélytelen, hogy rosszul pötyögjem be a fh.nevet/jelszót. Valakinek van ötlete, hogy miért csinálja ezt? :\



2012. nov. 17. 10:50
 1/2 anonim válasza:
Lehet, hogy rosszat mondok, de tegnap keresgettem googleba.:DDD és azt olvastam, ha rossz a gmail, akkor rootolni kell..
2012. nov. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Őőő...és az mit is jelent? :D
2012. nov. 17. 12:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!