Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kitörölhetem ezeket az appokat...

Kitörölhetem ezeket az appokat? (többi lent)

Figyelt kérdés

Rootoltam a Galaxy Minimet, és most Titanium Backuppal próbálom a felesleges alkalmazásokat törölni. A Samsung Apps-től már megszabadultam, de vannak itt még appok, amiket nem biztos, hogy törölnöm kéne?!

Pl. soha nem használtam még a GTalkot és a Gmailt, + van itt egy Origo alkalmazás is, feltehetően a T-mobilenak köszönhetően, szintén feleslegesen. Ezeket törölhetem? Valahol olvastam, hogy ha kitörlöm a Google alkalmazások bármelyikét, a Play sem fog elindulni. Ez igaz?


2012. nov. 17. 14:20
 1/4 anonim ***** válasza:

A Googlékat ne bánsd.

Az origo valszeg mehet.

De a titániummal lefagyasztod, ha nem hiányolja semmi akkor biztosan törölhető.

2012. nov. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2012. nov. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
GTalk és Gmail is mehet, nem lesz abból baj.
2012. nov. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Origo-t a 0.facebook miatt meghagytam (ez ugyanis a gyári böngésző). A Gmail, Gtalk és a Music törölve lett, semmi probléma nincs :) Köszönöm, és mentek a zöld kezek! :)
2012. nov. 24. 15:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!