Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen appokat használsz a...

Milyen appokat használsz a telefonodra?

Figyelt kérdés
amik tényleg hasznosak azok érdekelnének.
2012. okt. 10. 22:18
 1/5 anonim ***** válasza:

PowerAMP

Mindent tudó zenelejátszó.


Total Commander

Gondolom nem kell bemutatni, számomra ez a legjobb fájlkezelő.


Opera Mini

Sokat tudó mobilos böngésző. Gyors, és kevés adatforgalmat generál.


A többi nem biztos, hogy hasznodra válna.

2012. okt. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

playerpro teljes - fasza zenelejátszó

es file explorer - olyan commander féle. imádom

iGo - navigációra

geocaching alkalmazás - rétegcucc, de mivel imádom a játékot kihagyhatatlan :)

Apex launcher - legjobb ics launcher szerintem, nagyon pöpec 3d-s UI-t csinál a telefonodra, de kell hozzá ics úgyhogy gingerbread-del felejtős


Fancy Widgets - időjárással egybeépített óra, pontos és sűrűn frissülő magyar nyelvű időjárás, pontos előrejelzéssel, szintén hasznos szerintem


zedge - zene/kép stb letöltő, menetrendDroid - értelemszerű szerintem, mr2 petőfi most szól app, shazam - trackID szerűség, taxilike - környékbeli taxitársaságokat sorolja fel és a legolcsóbbtól 2 nyomással tudsz rendelni, adobe reader, megy egy BOX ami egy felhő alapú tárhely, minden 2011-es xperia tulaj ingyen 50 gigát kap. Kb ennyi ilyen angry birds-öket meg hasonlókat nem írnék :D

2012. okt. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mitől olyan egyértelmű,hogy Androidos telefonja van a kérdezőnek?
2012. okt. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
azt kérdezte, hogy milyen appokat használsz? nekem androidos van így azokat írom, hogy írjak wp7-est?? -.- ha nekem wp-d van például te se fogsz droidosat írni
2012. okt. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

androidos van :)

köszönöm az eddig válaszokat

2012. okt. 11. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!