Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tehetek fel témákat...

Hogyan tehetek fel témákat Samsung Galaxy Acere?

Figyelt kérdés
Szeretnék valami vagányabb menüt, kinézetet, és egy barátnőm Ace telóján láttam, hogy másabb a menü. Kerestem a beállításoknál, de nincsenek rajta más témák. Hol tölthetnék le direkt Acere való témákat a netről? És ezeket wifiről kell letölteni direkt a telefonra, vagy előbb a számítógépre és aztán átküldeni telóra?

2012. nov. 17. 16:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Google Playről kell letölteni.
2012. nov. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
és mit írjak be a keresőjébe? :)
2012. nov. 17. 16:53
 3/5 anonim ***** válasza:
A gyári felület nem témázható ezért szükséged lesz valamilyen launcherre. Pl. Go launcher ex, egész sok téma van hozzá.
2012. nov. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
ez az említett Go launcher ex letölthető wifi neten keresztül a telóra? :) ez is olyasmi webáruház, mint a Google Play? bocsi, de még elég zöldfülű vagyok az okostelefonok világában...
2012. nov. 17. 17:28
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem. A go launcher ex csak egy launcher, másik felület és a playről letölthető.

Igaz jár hozzá egy go store ahonnan kényelmesebb elérni a többi go alkalmazást és hozzá a témákat.

2012. nov. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!