Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek a Nokia...

Mi a véleményetek a Nokia Lumia 800-as telefonról?

Figyelt kérdés
Telefont szeretnék venni, csak kicsit tanácstalan vagyok, hogy milyet is. Érintőképernyőset szeretnék mindenképpen, a Lumiát nagyon ajánlják és most a telenornál aránylag jó árban lehet hozzájutni. Nem váltogatom a telefonom túl gyakran azért szeretnék egy jó készüléket venni. Nektek mi a véleményetek, tapasztalatotok erről a telefonról?

2012. nov. 17. 17:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű, nagyon gyors, szép, kézreálló, számomra megunhatatlan, szép képeket készít, egyszerűen minden benne van, ami csak kell, ha mégse lenne, külön letöltöd és tudja is. Jö jövőre az év elején egy frissítés, ami "felszabadítja" a telefont. Jelen szoftverrel nem tudsz csak szinkronizálva zenét, képet, videót feltenni, és csak Bluetooth headsettel és névjegy másolóval tud más telefonnal kommunikálni. Sok okos és szép app van a piactéren. És most nagyon jó árban van a tudásához képest.
2012. nov. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm...

Az ami zavar a telefonban, hogy macerás a rátöltés, és hogy nem lehet levenni a hátlapod, így ha az aksi felmondta a szolgálatot, akkor dobhatom a telefont a kukába?

Gondolkodtam az LG Optimus L7en is, az másféle kicsit, de sok kritikát írnak róla, hogy lassú, és hogy a camera rendszere minőségen aluli a többi tulajdonságához képest.

Nekem viszont fontos lenne hogy minőségi képeket tudjak csinálni.

2012. nov. 17. 22:40
 3/4 anonim ***** válasza:

Aksi cserélhető...szervizben. Ha meg fagyna (amire kevesebb az esély, mint, hogy lezuhans egy repülővel) akkor reset gomb. A rátöltés az elején macerás. Aztán megszokható.

Szép képeket készít, fényévekkel jobb az LG kamerájánál.

2012. nov. 17. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen... Gondolkodok nagyon rajta mert nagyon tetszik, mondjuk ez a mozaik felépítés kicsit fura, nem is tudom félek ettől a telefontól :D de legalább nem az a minden napi megszokott hanem kicsit egyedi... bemegyek majd még egy szaküzletbe, megbeszélem vele is, aztán meglátom.
2012. nov. 18. 12:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!