Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért merül le a telefonom...

Miért merül le a telefonom éjszaka? (többi lent)! Érdekes!?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A kérdésem a következő mint fent is láthattátok!Miért merül a telefonom éjszaka?Nappal 20-30%-kot merül(Sony Ericsson Live With Walkman) de éjszaka ha estére fel is töltöm 100%-ra akkor is lemerül és a grafikonon mikor nézem egy egyenes vonal van lefele míg el nem éri a pirosat amikor kikapcsol!

Még egy dolog, csak akkor csinálja amikor a szombámba van!

Ha kivittem a nappali/konyha, vagy bármely máik helységbe akkor nem merül!

Kipróbáltam több mindent repülő üzemmód,hang minden programot kiszedtem semmit nem hagytam futni csak ami az alap!


Előre is várom a válaszokat mert nem értem már 2 hete ezt csinálja és zavaró nagyon!



2012. nov. 17. 20:15
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
Azért annyira nem lakom a határ mellett!
2012. nov. 20. 14:10
 22/29 anonim ***** válasza:
ha tudod, cseréld ki egy másik telefonnal az akksit és nézd meg, hogy mi lesz
2012. nov. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
Ok
2012. nov. 20. 20:29
 24/29 A kérdező kommentje:

Feladom!Nem az aksi a baj, mert kicseréltem egy barátom aksijára és azzal is lemerül-.- nem értem mi baja akkor is lemerül ha ki van kapcsolva!

Mindig be kell rakjam éjszakára tölteni ha a szobában akarom, hogy legyen!

Nem fog "megmenni" az aksija? nem mintha most jó lenne xD!? ha minden nap töltöm?

2012. nov. 22. 20:38
 25/29 kisvuk29 ***** válasza:
Én hirtelen már vízérre is gondoltam,de lehet vagy te vagy egy szellem éjszaka game-el(sz).XD alvajátszó vagy! :D Próbáltad már a szoba olyan részén ahol nincs valami furcsa?Én ezt a vízér dolgot megnézetném.
2012. nov. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim válasza:
Szerint egy dolgot még nem próbáltál ki! Nézd meg azt mi van akkor, ha az aksit is kiveszed a telefonból! Vajon akkor is lemerül éjszaka? :D Ne haragudj, de nem tudtam kihagyni!
2012. nov. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:
:D:D:D:D:D ezt a vizér dolgot nem értem utolsónak meg :D azért is kipróbálom ha akkor is lemerül kihajitom az egészet xD
2012. nov. 23. 16:11
 28/29 anonim ***** válasza:
Na, mi van azóta az akkuval?
2014. máj. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:
Csak annyi volt, hogy ha a laptop kb 1m közel van a telefonhoz akkor valamiért leszívja az akkut.
2014. jún. 19. 13:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!