Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vettem egy iPhone4-et, mire...

Vettem egy iPhone4-et, mire figyeljek oda?

Figyelt kérdés
Első dolgom volt a fólia és a gumitokk vásárlása,de mégis mire kell odafigyeljek hogy többet éljen?Vagy mit ajánlatos kicserélni rajta 1-2 évente.Hallottam ilyent a home gombról.
2012. nov. 17. 21:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
71%
Ne dobáld a betonra meg a wc be mert elromlik!
2012. nov. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
nem mondod
2012. nov. 17. 22:00
 3/14 anonim ***** válasza:
18%

-Vettem egy iPhone4-et, mire figyeljek oda?

-Hogy ne vegyél Iphone4-et se 5 öt de most komoylan mért vettél ilyent? Tök gyenge hadver jah menőzni akarsz párdon.

De tényleg ennyi pénzől vettél volna egy Sony Xperia T-t vagy Samsung Galaxy s3-at ami 3 magos az Iphone 5 meg csak 2

2012. nov. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
23%
s3 4 magos elírtam
2012. nov. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
75000 ezer forintért kaptam meg....
2012. nov. 17. 22:11
 6/14 bp1985 ***** válasza:
22%
Egy kijelző meg 45 bele. Az első leejtés után cserélheted is ki.
2012. nov. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
64%
Sok iPhone utáló.-.- Egyébként iPhone 5 veri a Samsung Galaxy S3-at gyorsaságban sőt minőségben is -.- Az i4 jó pár Android telónál gyorsabb..A kijelző meg 15 nem 45..Ha nem értettek hozzá ne dumáljatok!
2012. nov. 18. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 kisvuk29 ***** válasza:

Ezer bocs az off miatt.

Utálom mikor azért válaszolnak,mert úgynevezett "fán"-ok.Nem jó így.Én mindig úgy válaszolok,hogy melyik a jobb.Mondjuk az Xperia T két krait-ja akár egy 4 magosat is vér benchmarkban.Az apple meg szimplán nagyon drága.Legjobb példa a "leghülyébb" ipad mini drágább vagy 30-cal mint a legfullosabb Nexus 7.De ezért senkit nem beszélek le róla.Ha kell neki.Meg nexusra sem beszélek rá senkit.

Azért válaszolok név nélkül is,mert mindig az androidos kérdéseknél vagyok és az iphone fanok megtalálnának.Tehát ne ezen álljon a vita.Ugyan is én értek az iphonehoz,de nem nyerte el tetszésem.(bár a 2G tetszett :D )Tehát bocsi az offért,de így válaszoljatok mindenkinek.

Ja és szerintem a legfontosabb dolgokat megtetted.Használd egészséggel csak ne menőzz vele,mert a hülyék leszólnának,hogy ez kerek 2 éves.Tehát remélem nem menőzni kellett iphone,mert azok miatt utáltam meg a legjobban.

2012. nov. 18. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem mindegy milyen telefont vesz?, mit kell belepofázni állandóan mindenkinek a dolgokba
2012. nov. 18. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 kisvuk29 ***** válasza:
Én is ezt mondtam csak hosszabban.Csak azt ne csinálja,hogy felvág vele,hogy megteheti.Nekem azért nem kéne,mert már beleástam magam az android-ba.De az ő dolga,hogy neki mi kell.Csak vigyázzon rá,mert sok kérdés volt már a javításokról.
2012. nov. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!