Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért írja ki rosszul az...

Miért írja ki rosszul az iTunes az iPhone kapacitását? Az egészre azt írja, hogy "other".

Figyelt kérdés

Először is backupolni akartam az iPhone-om (iPhone 5), ami nem sikerült. Kb 5 percig azt írta ki, hogy backing up, ami úgy max fél percig szokott tartani. Aztán megszakítottam az egészet, lehúztam a gépemről az iPhone-t. Később újrapróbáltam a backupot, nagy nehezen felismerte az iTunes a telefonom, aztán el is kezdte a backupot. Azonban a kapacitáshoz (capacity) azt írja, hogy minden rajta található adat egyéb adat, nem kategorizálja zenék, app-ok, fotók stb szerint. Mi lehet a baj?

Itt egy kép a problémáról: [link]



2012. nov. 18. 13:54
 1/1 A kérdező kommentje:
Már rendesen írja ki. Lehúztam a telefont, majd újraindítottam az iTunes-t, és megjavult.
2012. nov. 18. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!