Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miben kellene tisztában...

Miben kellene tisztában lennem ha előfizetéses telefont szeretnék venni?

Figyelt kérdés

az van h kinéztem 1 k..rva jó telót a telenornál,persze előfizetésesen,én most feltöltőkártyás vagyok,és amit kinéztem arra ugyanannyi a havidíj,mint amennyivel havonta töltöm (3000 ft). A köv. kérdéseim lennének:

1.mivel jelenleg sajnos nem melózok így elég ha 1-2-3 havi bankszámlakivonatot viszek csak? (Keresetpótló juttatás-t kapok jövő júliusig és számlára kapom) így ugyanúgy kipengetném,mintha csak havonta töltögetném :)

2.muszáj esetleg közüzemit (villany-gáz-víz) is bevinnem?mert anyuékkal élek és ahogy ismerem őket tuti le akarnának beszélni és azt nem szeretném,f..osnak h számlát csinálnék,de erre kevés az esély

3.amit kinéztem limit+net tarifacsomaggal 0 ft,a havidíj 2990 ft.na most... ingyen elvihetem elvileg,DE azt a 2990 ft-ot ott helybe ki kell fizetni v köv. hónapba?

Hogy mennek ezek a dolgok?

Előre is köszönöm a segítséget!



2012. nov. 19. 00:21
 1/6 anonim ***** válasza:

Vidd át a mostani számodat előfizetésbe, és akkor nem változik meg a számod, mert erre kötöd az előfizut.

A gond csak az, hogyha telefont is veszel, két évre lekötöd magad, mert két év hűségidőt kell vállalnod. Ez alatt végig fizetni kell a havidíjat.

Ott helyben nem kell fizetni előre havidíjat, s ami a kártyádon maradt még az egyenlegből, azt is jóváírják a számládból majd.

A gyakorlatban semmilyen közüzemi számla és bankszámlakivonat az egyégvilágon nem kell. Még nagyobb tarifáknál sem kérnek semmit, nemhogy egy háromezresnél.

2012. nov. 19. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

de ha megmarad a régi szám és nem 2 év hűség,tarifára vállalom,akkor magát a telefont jóval többért perkálhatom ki,mert nem új előfizettéssel veszem meg,nem?

Annyi zsém meg most nincs h többet fizessek érte.

Vagy ha tarifát váltok erre a limit+net-re és maradhat a számom akkor ugyanúgy 0 ft?

+ azt is hallottam h ha kártyás vagy és előfizetéses akarsz lenni akkor arra külön kell vmennyit fizetni (pár ezret),mert h a számod ne vesszen el.ezt se értem egyébként.

Amit meg kinéztem 2 év hűség,de a tarifa lehet másmilyen is

amúgy köszi!

2012. nov. 19. 00:55
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha telefont is veszel, lehetsz te akármilyen díjcsomagban, mindenképp van 2 év hűség. Ugyanis hűség nélkül is lehetnél előfizetéses, csak akkor nem vehetsz telefont.

Külön díja nincsen annak, hogy kártyásból előfizus legyél, ezt felejtsd el, ilyen nincs. Sima váltás az egész. Látom, berögződött a régi gyakorlat, amikor még annyiszor cseréltek számot az emberek, ahányszor telefont vettek, de ezt felejtsd el! Nincs így!

2012. nov. 19. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A Limit+Net nem konkrétan számlás, kártyás csomagként tartják számon, legalábbis a honlapon, lehetséges, hogy más szabályok vonatkoznak rá. Különben sincs egyetlen olyan telefon sem 0 ft-ért, amit érdemes lenne elhozni (mondom ezt úgy, hogy közülük az egyik nekem is volt - 2 éve... ennyire elavult telefonokat árulnak). Ha új telefon kell, vedd tisztán, normál kártyás áron, ha nincs annyid, akkor gyűjtögess, nem szerencsés olyan dolgot venni, amit nem engedhetnél meg magadnak. Főleg nem ilyen kötöttséget vállalva - nem ismerem a lebeszélhetőség korlátait, de lehet, hogy amire eddig költötted a 3000-et, azt pont nem érinti a szerződés és fizethetsz 6000-et (a vodánál és a ténél futottam már bele ilyenbe).
2012. nov. 19. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

hát nem tudom...azért akarok minél előbb vmi újabb telót,mert a mostanit gyűlölöm!lassu,a net sz.rakszik állandóan rajta,vmit meg se nyit,mindent kisebbnek látok...pedig egy aranyos kis csúszkás alapteló,pár hónapos.meg hát bevallom őszintén nagy telefonb.zi is vagyok :)

mindig keresem az igazit...

Azért köszönöm az eddigi válaszokat.

Írhattok még nyugodtan ha akartok.minnél többet tudok annál jobb és felkészült leszek.

2012. nov. 19. 01:41
 6/6 anonim ***** válasza:
Szánj rá időt és egy nagyobb Telenoros üzletbe menj be. Hidd el, ha nem jön létre a vásárlásod, akkor is az ügyintéző megadja minden kérdésedre a választ
2012. nov. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!